Szczerze mówiąc nie używam nigdy takich rzeczy. Ale ten peeling dostałam od sklepu Paatal do przetestowania 🙂 W pierwszej chwili pomyślałam, że to peeling do ust przez to opakowanie, bo wygląda jak błyszczyk 😛 Ale jest to peeling do paznokci i skórek.
To be honest I have to say that I never use such things but I recieved it for testing from Paatal online shop 🙂 I thougt it’s lip scrub at first because of the packaging ’cause it looks like lipgloss 😛 But it’s a nails and cuticle scrub.
Jak widać faktycznie są w nim zatopione kawałki morelowych pestek, które całkiem nieźle peelingują. Zawiera też miód co ciężko mi stwierdzić, ale kolor faktycznie jest miodowy. Całość ma konsystencję lekkiego żelu. Pachnie przyjemnie, dość słodko i świeżo.
As you can see there’re apricot stones inside and they actually peel well. It contains also honey which I can’t verify it but the colour is pretty much honey. The consistency of this scrub is jelly. It smells nice, quite sweet and fresh.
Najważniejsze jest to jak działa. I muszę przyznać, że faktycznie usuwa skórki, które narosły na paznokcie, a te „właściwe” skórki mocno zmiękcza i pozwala łatwo odsunąć 🙂 Więcej nie robi, ale też nie obiecuje nic więcej robić. Zrobiłam dla Was zdjęcia przed, w trakcie i po, ale w tajemniczych okolicznościach zniknęły więc będziecie musiały mi uwierzyć na słowo 😉
The most important is how it works and I have to admit it works really good. It removes dry cutucles from my nails and leaves the „right” cuticles soft and easy to push away 🙂 It does nothing more but it doesn’t promise more so… I made a photos of before, application and after but they disapeared somehow so you’ll have to trust me 😉

 

12
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Malowana Lala
Gość

Interesujący produkt. Jaka jest cena? (:

Kosmetyczna Kraina
Gość

Szukam czegoś do skórek, właśnie!

Wdowa Po Stalinie
Gość

ładnie wygląda, ale dla mnie pewnie byłby to mało przydatny produkt 😉

Bella
Gość

Lubię takie gadżety 🙂

Ala
Gość

Haa ;p też pomyślałam że to do ust . Super gadżecik .

tova1
Gość

Wole jednak żel z Sally Hansen 🙂

MoniKa
Gość

Świetna sprawa, nigdy nie używałam peelingu do paznokci/skórek 🙂

Greatdee
Gość
Greatdee

@MrsMiskowa

Dziękuję 🙂

Greatdee
Gość
Greatdee

@Ala

Dobrze, że nie jestem jedyna 😛

Greatdee
Gość
Greatdee

@tova1

Nie mam porównania 😉

Lejdziakowa
Gość

Wygląda interesująco 🙂