2 featured image manhattan endless stay makeupManhattan Endless Stay make-up to nowe podkłady ze stajni Manhattan. Przyznam się, że nie kupuję takich podkładów zbyt często, bo wiele razy się nacięłam. Z Manhattanu nie miałam chyba jeszcze nigdy podkładu. Te dostałam od CandyKiller, bo dla niej były zdecydowanie za ciemne 😛

Manhattan Endless Stay make-up is a new foundation from Manhattan. I have to admit that I don’t buy that stuff too often ’cause I was disapointed with it. I haven’t got any Manhattan’s foundation ever. CandyKiller gave me them ’cause they way too dark for her 😛

Przyznaję też, że opakowanie jest zwyczajne, niezbyt zwraca uwagę 😉 Ot czarna tubka z napisami, dobrze jednak, że część jest przezroczysta i widać kolor podkładu. Ja mam kolory:

  • 64 – Rose Beige i 66 – Beige

Well, the packaging is nothing special really, not very eye catching 😉 Just a black tube with names but there’s a clear part so you can see the color of foundation. My colors are:

  • 64 – Rose Beige i 66 – Beige

Jak widać kolory się mocno różnią. 64 jest zdecydowanie różowe a 66 jest odcieniem zdecydowanie żółtym. Ja jestem neutralna w kierunku oliwkowym i najbardziej pasują mi te kolory po zmieszaniu. Podkład całkiem dobrze kryje! I można go nałożyć fajną cienką warstwą.

As you can see the colors are very different. 64 is definetly pink and 66 is definetly yellow one. My skintone is neutral to olive so they fit me best when I mix them. It gives a pretty good coverage! and you can apply it with a very nice thin coat.

Na zdjęciach mam jedną warstwę podkładu, oczywiście nie zakrywa zupełnie wszystkich niedoskonałości, ale całkiem dobrze sobie radzi. Podoba mi się to jak stapia się ze skórą! I przede wszystkim to, że faktycznie długo się trzyma. Po całym dniu nadal jest na twarzy, nie zauważyłam, żeby gdziekolwiek się ścierał. Nie powoduje szybkiego świecenia się i daje takie półmatowe wykończenie. Ja bardzo polubiłam ten podkład 😀 I polecam go spróbować!

You can see me wearing just one coat of the foundation on the photos. It obviously doesn’t cover all my imperfections but it works really well. I like the way it melts into the skin! It’s called „Endless stay” and it really stays on pretty long time. When I wash my face after whole day I can still see it looking even on my skin, it’s not whiped off anywhere. It doesn’t make me look shiny or greasy and it gives a semi matte finish. I really liked this product and I really recommand to give it a try!

8
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaczmarta
Gość

Ja z Manhattanu miałam na studniówkę błyszczyk, potem dałam go koleżance, którą malowałam na wesele i idealnie pasował do makijażu. Od tamtego czasu jakoś tak nie po drodze było mi z tą firmą choć sama nie wiem dlaczego.

a
Gość

Hmm… Szczerze, to nie próbowałam nic z Manhattanu, ale chyba muszę się przejść do drogerii 😀

Greatdee
Gość

Ja też nie próbowałam za wiele, ale mam ochotę spróbować 😉

Greatdee
Gość

Ja lubię ich pomadki, ale też nie znam za dobrze marki 😉

Donia
Gość

Mam go i przyznaję, że jest to jedno z przyjemniejszych zaskoczeń jeśli chodzi o Manhattan 🙂

Greatdee
Gość

O widzisz 🙂 Niespodzianki się zdarzają!

Inaccessible
Gość

Muszę mu się przyjrzeć ;]

Greatdee
Gość

Warto 🙂 Nie wiem czy jest możliwość wzięcia próbek, ale pewnie niestety nie 🙁