LUSH – Karma Komba & New

Lekcja makijażu!

utworzone przez | kw. 28, 2012 | Recenzja

Dzisiaj opowiem Wam o 2 szamponach LUSHa: Karma Komba i New.
Oba już praktycznie zużyłam całe więc mam wyrobione zdanie. Szampony zamawiałam ze strony LUSHa w UK, każdy z nich kosztował 5£.
Today I’d like to show you 2 LUSH shampoos: Karma Komba and New. I actually finished them up so my opinion is full. I purchaised them both on LUSH UK webstore for 5£ each.

Do moich zakupów otrzymałam wygodną puszkę, która sprawdziła się idealnie na wakacjach. Owszem trzeba pilnować, żeby szampony nie leżały w nie w wodzie, bo zamieniają się w galaretkę… Ale dzięki niej cała kosmetyczka nie była upaprana od szamponu.
I recieved also a can to keep the shampoo bar and it worked great on my vacations. You just have to rememmber to keep them without any water inside otherwise the bar becomes a jelly… But I think the can is great to keep your toilet bag clean.

  • NEW

Ten szampon ma robić 2 rzeczy: sprawiać, że włosy będą błyszczące i pobudzać cebulki do szybkiego wzrostu. Jeśli chodzi o ten wzrost – to nie wiem, bo mi ogólnie szybko rosną włosy i ciężko mi określić czy faktycznie rosły szybciej… Co do połysku to owszem, włosy są błyszczące. Ale przede wszystkim włosy są bardzo dobrze oczyszczone! Moja wrażliwa skóra głowy bardzo polubiła NEW, nie pojawiły się żadne nieporządane objawy. I to co bardzo mi się podoba to uniesienie włosów u nasady 🙂 BARDZO lubię ten szammpon i chętnie do niego wrócę!

„New Shampoo bar has two tasks; to give amazing shine and stimulate hair follicles to maximise growth.”. In case of that maximized growth – I’m not sure, my hair grow fast in general so I can’t mark it… In case of that amazing shine it’s true – my hair was shiny. But the most important for me is that my hair was super clean! It didn’t irritate my sensitive skin on head. I also loved the effect of rised roots 🙂 I REALLY like this shampoo and will definetly repurchase it!
  • KARMA KOMBA

Ten szampon ma oczyszczać włosy i pozostawiać na nich ładny zapach Karma Komba. I to właśnie robi. Zapach to kwestia gustu, mi się on podoba i faktycznie dość długo jest wyczuwalny na włosach. Ale jak ten szampon oczyszcza! Włosy aż skrzypią, są tak czyste, że aż tępe i ciężko się rozczesują, dobrze jest użyć odżywki. Osoby, które farbują włosy powinny uważać, bo szybko wypłukuje kolor. Bardzo lubię ten szampon, ale stosuję go tylko od czasu do czasu, żeby gruntownie oczyścić włosy.

Gives a lovely wash with great lather – and leaves you smelling of Karma. And that’s what it really does. In case of fragrance it’s up to your own taste, I like it so it’s good to smell it for quite a long time. But the purifying is amazing! The hair is so clean that it squeaks and is a little hard to brush so it’s good to use a conditioner. Those of you who dye hair have to be carefull with that shampoo ’cause it can wash your colour out. I really like this bar but I use only from time to time to make my hair super clean.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem