L’oreal Wild Ombres no.1

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sty 29, 2013 | Recenzja

Parę dni temu w sklepie, przy półkach z produktami do włosów napadła mnie myśl o farbowaniu… Konkretnie o Ombre 😛 Przez długi czas byłam obojętna na ten trend, u mnie jak zwykle spóźniony zapłon. No i kupiłam. L’oreal Preference Wild Ombres w kolorze „1”.

I was in a store a few days ago and when I passed the „hair products section” I felt like I need to dye my hair… Why not try Ombre? 😛 I wasn’t interested in that ombre trend before so now I’m late as always. So I bought the L’oreal Preference Wild Ombres no.1 kit.

Ładne zdjęcie, proces wydawał się prosty… No i nie grożą odrosty 🙂 Coś dla mnie! W zestawie dostajemy też specjalną szczotkę do farbowania i czarne rękawiczki.

The photo is nice, the process seemed easy to me… There’s no danger with outgrowth roots 🙂 It seems to be perfect for me! There’s a special dye brush and black gloves in the kit too.

Instrukcja jest prosta, zmieszać składniki i zaaplikować na włosy od ok brody w dół. I faktycznie to jest proste 🙂 Dokładnie tak to się odbywa. Ja bardzo chciałam uniknąć prostej i wyraźnej linii na włosach, więc większość zrobiłam rękoma, koncentrując farbę na końcówkach i rozprowadzając ją nieregularnie w górę.

The instructions are clear and simple, just mix the ingredients and apply it onto hair from about chin to the ends. And it really is simple in fact. I didn’t want any straight line on my hair so I applied it with my fingers concentrating the dye on the ends and moving it upwards but not too regulary.

Wyszło mi tak 😉 Wiem, że zdjęcia nie są jakieś szczególne, ale innych nie umiałam sobie zrobić 😉 Efekt rozjaśnienia jest mocniejszy niż myślałam tak naprawdę. Dopiero się do tego przyzwyczajam!

This is how it worked 😉 I’m sorry for the photos I know they aren’t great but I couldn’t make them better by myself 😉 The ands are brighter than I thought actually. I have to get use to it!

Ogólnie – jestem zadowolona. Efekt jest widoczny a sam zabieg dziecinnie prosty. Zdecydowanie poczułam lato a tego mi trzeba 😀 (tak,  na ostatnim zdjęciu mam 2 różne makijaże oka 😉 ). Włosy oczywiście po rozjaśnianiu potrzebują teraz więcej odżywienia, ale nie są spalone czy jakoś super zniszczone.

In general – I like it. The effect is visible and the process is super easy. I feel summer in the air finally and that’s what I need right now 😀 (yes, I do have 2 different eye make-ups on the last photo 😉 ). The hair isn’t damaged or burned actually but it definetly needs more nourishing right now.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem