LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę 🙂

Lekcja makijażu!

utworzone przez | mar 24, 2014 | LifeSTYLE, PRYWATA

Jeszcze przed moim wyjazdem udało mi się uczestniczyć w świetnym spotkaniu. Pro-Select Sp. Z o.o. zorganizowała dla blogerów bardzo ciekawe spotkanie w studio LookSfera w Poznaniu. Spotkanie było o tyle ciekawe, że nie ograniczało się tylko do plotek i prezentacji kosmetyków, tylko połączone było z wykładem o ANALIZIE KOLORYSTYCZNEJ! Kto nie chciałby wziąć w czymś takim udziału? Ja bardzo chciałam i cieszę się, że miałam taką możliwość 😀

Niestety zapomniałam aparatu więc zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości 🙁 Samo miejsce jest bardzo klimatyczne, nowoczesne, ale nie surowe. Ja takie bardzo lubię. Studio mieści się na ul. Żydowskiej 9 czyli tuż przy Starym Rynku. Na początek mały poczęstunek i szampan 😉 Jak już wszyscy dotarli mogliśmy zacząć wykład. Zaczęliśmy od paru słów o sobie, a później już z grubej rury ;> Pan Darek Kubiak, który jest wizażystą wprowadzał nas w tajniki przebiegu analizy kolorystycznej, a pani Barbara Grzymisławska – stylistka i fryzjerka – trafnie dopełniała informacje.

Wykład nie był suchym monologiem, niektóre z nas służyły za przykłady 😉 Na koniec też mogliśmy spróbować własnych sił i próbowaliśmy razem przeprowadzić taką analizę. Okazało się, że to naprawdę nie taka prosta sprawa i mimo, że podczas wykładu wszystko układało się w spójną całość – w praktyce okazało się znacznie trudniejsze. Wiem jedno, na półkę zapomnienia odłóżcie podział na 4 pory roku 😉 Diagnoza jest wieloaspektowa i zupełnie nie prosta, a typów i podtypów rodzajów urody jest od groma! W każdym razie duet prowadzących bardzo przypadł mi do gustu i naprawdę bardzo dużo się od nich dowiedziałam!

W czasie przerwy jedni unikali zdjęć 😛 Inni robili sobie selfie, ale trzeba to przyznać: mistrzynią w tej kategorii nie jestem hehehe (MrMajlajf, Kawaii Maniac :*)

Na koniec części oficjalnej pani kosmetyczka przedstawiła nam nową linie produktów Farmona. Muszę przyznać, że jestem zaintrygowana samodzielnym mieszaniem składników (oczywiście nie są to półprodukty rodem z Biochemii Urody, ale zawsze coś ;)). Idea tego jest taka, żeby samemu wybrać sobie krem i serum, a następnie je mieszać i zmieniać wedle potrzeb. Kilka kosmetyków dostałyśmy do testów, więc napiszę o tym więcej niedługo.

Później nastąpiła część nieoficjalna, czyli kolacja w niedalekiej restauracji.

Tutaj już co niektórzy niektórzy nie unikali zdjęć, a inni chcieli zabić wzrokiem 😛 Ale kolacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mogliśmy na gorąco omówić sobie wykład i wymienić się najnowszymi plotkami 😉 Potwierdziło się to co myślałam wcześniej, czyli nasza „kadra wykładowcza” to po prostu bardzo mili ludzie z ogromną wiedzą i chęcią do dzielenia się nią. Mam wielką nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Wspólne zdjęcie na koniec (bez Różowej Szpilki, bo musiała już wcześniej uciekać). W spotkaniu wzięli udział:

 1. http://rozowaszpilka.blogspot.com/
2. http://kawaii-maniac.blogspot.com/
3. http://mrmajlajf.blogspot.com/
4. http://donia85.blogspot.com/
5. http://yasinisi.blogspot.com
6. http://sweet-and-punchy.blogspot.com/
7. https://greatdee.pl/
8. http://www.obsessionblog.pl/

No i zobaczcie jak nas obdarowali!

Na zakończenie mam dla zainteresowanych kilka linków. Zamieszczenie ich to nie był żaden wymóg ze strony organizatora – właściwie, to nie było żadnych wymogów, recenzje produktów też leżą całkowicie w naszej gestii. Natomiast cała ekipa wydała mi się tak sympatyczna i po prostu fajna, że z chęcią podzielę się linkami:

To już wszystko, wytrwałym dziękuję :*

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem