Let’s go camping! Co zabrać pod namiot?

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sie 3, 2011 | PORADNIK

Dziś szybka notka o mojej wyjazdowej kosmetyczce 😛 Wiem, że ostatnio sporo takich notek, ale może kogoś zainteresuje co ja zabieram pod namiot. Myślałam, że będę mogła się pochwalić mini kosmetyczką, ale okazuje się, że trochę tych rzeczy się uzbierało 😉
I go camping this weekend and I’d like to show you my travel vanity bag 😛 I know there’s a lot that kind of notes on other blogs recently but I thought you may be interested in what I take for camping. I was hoping that I’ll be able to boast of how little products I take but I was packing and packing and my bag is quite big.

To zaczynamy od kolorówki. Najprawdopodobniej nie wyjdę nawet poza las, ale przezorny zawsze ubezpieczony i na wszelki wypadek biorę wodoodporny tusz Lancome, wodoodporny cień w kremie Bell i korektor Salmon.
Let’s start with make-up. I probably won’t go anywhere and I’ll spend all the time in the forest and lake but forewarned is forearmed so I take Lancome waterproof mascara, Bell waterproof eyeshadow and Salmon concealer.

Higiena – pasta do zębów i szczoteczka, mydło itd.
Hygiene – toothpaste and brush, soap etc.

Pielęgnacja – masło do ciała FlosLek, krem do twarzy Lirene z filtrem, masło do ust TBS, dezodorant Rexona, żel do mycia twarzy, tonik i krem Biotherm.
Skincare – FlosLek body butter, Lirene face cream with SPF, TBS lip butter, Rexona deo-roll, Biotherm face gel, toner and face cream.

Pielęgnacja włosów – tu minimum, szampon Radical i szczotka, którą uwielbiam 😀
Hair care – a minimum, Radical shampoo and a brush which I adore 😀

Ochrona przeciwsłoneczna – przeciwsłoneczny spray, olejek po opalaniu i spray do włosów.
Sun care – SPF spray, after sun oil and protecting hair spray.

Przeciwko komarom 😛
Anti-mosquito 😛

I tym samy żegnam się na kilka dni 😛 Paaaa!
So I’m sayng „Bye!!” for a few days 😛

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Jak trzymać pędzle do makijażu?

Jak trzymać pędzle do makijażu?

Wczoraj pokazywałam moją toaletkę, a dzisiaj krótki post o tym jak trzymam pędzle do makijażu. Ja, póki co, trzymam je jak większość, na blacie toaletki.  Kupiłam ładną znaną w całym internecie osłonkę z Ikei. Ale to niestety nie wystarczy... W samej osłonce lub...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem