Lakiery do paznokci MANIVICCO / MANIVICCO nail polishes

Lekcja makijażu!

utworzone przez | maj 3, 2011 | Recenzja

Jakiś czas temu dostałam paczkę od Candy 🙂 I były w niej 2 lakiery w przepięknych kolorach: jeansowy granat i koral. I jakoś ciągle albo miałam już coś innego na paznokciach albo byłam w innym mieszkaniu i ciągle nie mogłam ich wypróbować. Ale w końcu miałam wolną chwilę, żeby to zrobić i musiałam wypróbować oba – stąd 2 kolorowy manicure.

Some time ago I recieved a package from Candy 🙂 And there were 2 polishes in fabulous colours: jeans navy and coral. But unfortunatly I couldn’t try them because I already had something on my nails or I was in my other apartment. But then I had a little free time so I tried them both.

Bardzo się zdziwiłam jak okazało się, że lakiery mają półmatowe wykończenie! Nigdzie na butelce nie ma o tym wzmianki. Bardzo mi się to podoba. Dobrze kryją i pewnie gdyby się postarać już 1 warstwa by wystarczyła, ale ja położyłam 2. Trzymały się 3 dni bez uszczerbku, później zaczęły się ścierać na końcówkach. Pewnie z jakimś top coatem byłoby lepiej ale nie chciałam tracić tego półmatowego wykończenia. Jednym słowem – BARDZO polecam!! Nie wiem jaka jest pojemność, bo nigdzie nie jest to napisane, ale butelki są spore. Ja mam kolory 32 – koral i 35 – niebieski. Kosztują ok 8zł.

I was surprised with their semi matte finish! There’s no information on the bottle about it. I really like that type of finish. The coverage is great I think it’s very possible to achieve full coverage with one coat but I put two. They are pretty long lasting, about 3 days without any damage. I think it’d be better with any top coat but I didn’t want to loose that semi matte finish. I can REALLY recommend them!! I really don’t know the capacity there’s no information but the bottles are pretty big. My colours are 32 – coral and 35 – blue. They cost about 8zł.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem