Inglot Enamel – 355 nail polish / Wojciech Inglot RIP

Lekcja makijażu!

Poszukuję od dawna moreli idealnej na paznokcie 🙂 To kolejna przeze mnie przetestowana, kolor 355 z Inglota.
Pędzelek ma standardowy, a konsystencja jest dość rzadka.

I’m looking for perfect apricot nail polish for so long now 🙂 It’s another one that I’ve tested, Inglot color number 355. The brush is average and the consistency is pretty runny.

Lakier jest kremowy, ale pod światło widać w nim cielisty shimmer 😉 Dzięki temu kolor nie jest płaski. Nakładanie jest proste, chociaż lakier zostawia lekkie smugi. Jednak druga warstwa je niweluje.

It’s a cream one but if you’d look from an angle you’ll see a tiny nude shimmer 😉 That’s why the color isn’t flat. It’s pretty easy to apply however it’s a bit smudgy but the second coat will cover it.

Nie jest też bardzo trwały, 3 dnia (z top coatem!) zaczął lekko odpryskiwać. Za to nie ściera się na końcówkach. Niestety nie jest to dokładnie kolor, którego szukam. Trochę za bardzo różowy a za mało pomarańczowy 😉 Będę szukać dalej!

It’s not very long lasting, I saw first damages on 3rd day of wearing it (with top coat!) but it stays pretty well on tips of the nails. Unfortunatly it’s not the exact apricot color that I’m searching for, it’s a bit too pinky and too little yellow 😉 So I’ll keep on searching!

Jednocześnie w tym poście chciałam powiedzieć, że przykro mi z powodu śmierci pana Wojciecha Inglota 🙁 Nie jestem może największą fanką kosmetyków tej firmy, jednak nie ma co zaprzeczać, że osiągnął wielki sukces i trzymałam kciuki za dalszy rozwój formy pod jego rządami…

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem