Cześć 🙂 Dzisiaj mam dla Was recenzję tuszu do rzęs z Eveline.  Jest to nowość, nie wiem czy jest już w sklepach, ja akurat przypadkiem miałam okazję ją wcześniej przetestować 😉 Jest to kolejna maskara z serii Big Volume Lash – EVELINE Big Volume Lash 5D False Definition Professional Mascara – które mają opakowania bardzo podobne to tuszu MaxFactor False Lash Effect.
Hi 🙂 Today I come with review of Eveline mascara. It’s new and I don’t know if it’s aviable already, I had a chance to try it by accident 😉 It’s a next Eveline mascara from Big Volume Lash series which opaque is very similar to MaxFactor False Lash Effect.

Nowa maskara ma innowacyjną szczoteczkę, jest to połączenie zwykłej silikonowej szczotki z taką w formie kuli.

The new mascar has a new innovative brush, it’s a combine of normal silicone brush and a rounded one.

Tutaj efekty na oku: / Here you can see it in action:

bez tuszu / without mascara

Jedna warstwa / One coat

Dwie warstwy / Two coats

Dwie warstwy rozczesane grzebykiem / Two coats combed

Niestety maskara ma tendencję do sklejania rzęs i robienia efektu „owadzich nóżek”. Dopiero po rozczesaniu zaczyna wyglądać lepiej. Faktycznie dodaje objętości, ale nie jakoś spektakularnie. Poza tym nie kruszy się ani nie rozmazuje, zmywa się łatwo. Niestety tusz poza opakowaniem nie ma nic wspólnego ze sławnym False Lash Effect, a szkoda bo liczyłam na jego tańszą wersję.

Unfortunatly it tends to make clumpy lashes and „insect legs” effect. If you comb them they start to look better. It’s actually volumizing but it’s not a spectacular effect. Farther it doesn’t fall down nor smudge, it’s easy to wash out. Regretfully it has nothing more than the opaque in common with the famous False Lash Effect, that’s a pity ’cause I hoped it’ll be a cheaper version.
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x