EVELINE Big Volume Lash 5D False Definition Professional Mascara

Lekcja makijażu!

utworzone przez | mar 14, 2012 | Recenzja

Cześć 🙂 Dzisiaj mam dla Was recenzję tuszu do rzęs z Eveline.
Jest to nowość, nie wiem czy jest już w sklepach, ja akurat przypadkiem miałam okazję ją wcześniej przetestować 😉 Jest to kolejna maskara z serii Big Volume Lash – EVELINE Big Volume Lash 5D False Definition Professional Mascara – które mają opakowania bardzo podobne to tuszu MaxFactor False Lash Effect.
Hi 🙂 Today I come with review of Eveline mascara. It’s new and I don’t know if it’s aviable already, I had a chance to try it by accident 😉 It’s a next Eveline mascara from Big Volume Lash series which opaque is very similar to MaxFactor False Lash Effect.

Nowa maskara ma innowacyjną szczoteczkę, jest to połączenie zwykłej silikonowej szczotki z taką w formie kuli.

The new mascar has a new innovative brush, it’s a combine of normal silicone brush and a rounded one.

Tutaj efekty na oku: / Here you can see it in action:

bez tuszu / without mascara

Jedna warstwa / One coat

Dwie warstwy / Two coats

Dwie warstwy rozczesane grzebykiem / Two coats combed

Niestety maskara ma tendencję do sklejania rzęs i robienia efektu „owadzich nóżek”. Dopiero po rozczesaniu zaczyna wyglądać lepiej. Faktycznie dodaje objętości, ale nie jakoś spektakularnie. Poza tym nie kruszy się ani nie rozmazuje, zmywa się łatwo. Niestety tusz poza opakowaniem nie ma nic wspólnego ze sławnym False Lash Effect, a szkoda bo liczyłam na jego tańszą wersję.

Unfortunatly it tends to make clumpy lashes and „insect legs” effect. If you comb them they start to look better. It’s actually volumizing but it’s not a spectacular effect. Farther it doesn’t fall down nor smudge, it’s easy to wash out. Regretfully it has nothing more than the opaque in common with the famous False Lash Effect, that’s a pity ’cause I hoped it’ll be a cheaper version.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem