Jakiś czas temu dostałam w prezencie od koleżanki taki zestaw do kąpieli firmy Estetica. Szczerze przyznam, że nie mam wielkich wymagań co do produktów do kąpieli, mają nie wysuszać skóry i ładnie pachnieć. Noo i mogą się dobrze pienić jeśli się pienią w ogóle 😉 Nie przepadam za solami do kąpieli, bo nie do końca rozumiem ideę tych produktów, dlatego sama bardzo rzadko je kupuję. Dostałam sól z serii SPA Energy, relaksująca z kwiatami i magnezem.
My friend gave me an Estetica bath kit some time ago. Honestly, all I want from bath products is to smell nice and not to dry my skin, and if it foams I want a nice foam 😉 I’m not a fan of bath salts ’cause I don’t get the idea of this product actually so I rather don’t buy it. I was given a relaxing bath salt with scented flowers and magnesium from SPA Energy series.

Zapach to truskawka i granat. Nie wiem czy zgadłabym, gdybym nie wiedziała. Nieważne zresztą, bo zobaczcie co ona robi z wodą!!
The smell is strawberry and pomegranate, I’m not sure if I’d guess itif I wouldn’t know. But it doesn’t matter, look what it does with water!!

😀 Zapach jest przyjemny, sól nawet lekko nawilża skórę i do tego kąpiel w czerwonej wodzie to całkiem miłe przeżycie. Lubię to!

😀 The smell is nice, the salt even moisturizes the skin a little and it’s quite a nice experience to bath in red water. I like it!

Dostałam też duet: sól do kąpieli i żel do wanny i pod prysznic o zapachu bergamotki. Lubię zapach bergamotki i tutaj faktycznie go czułam. Buteleczki też wyglądają miło.
I also recieved that duo: Bergamot bath salt and  bath&shower gel. I like bergamot smell and I really felt it. The bottles are nice too.

Żel do kąpieli i pod prysznic zużyłam do pachnącej kąpieli. Pachnie bardzo ładnie, całkiem nieźle się pieni. Jednak jest to kosmetyk niewydajny, butleka 300ml starczyła mi na ok 4 kąpiele. Nie wiem ile kosztuje, ale mimo wszystko to trochę mało.

I used that bath&shower gel for nice smelling baths. I smell really nice and foams quite good but it’s not efficient, I used whole 300ml bottle for just about 4 baths. I don’t know how much it costs but I think that 4 baths are too little.

Sól o zapachu bergamotki pachnie równie fajnie jak powyższy żel. Dobrze się rozpuszcza i nie wysusza skóry. Hmm, nie mam nic więcej do powiedzenia na jej temat. Aha, jest trochę bardziej wydajna niż żel, 380g starczyło mi na ok 7-8 kąpieli.

Bergamot bath salt smells also nice like aformentioned bath&shower gel. It melts well and does not dry skin. Hmm, I think I have nothing more to say about it. Oh, it’s a little more efficient,, I used 380g for about 7-8 baths.

11
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Candy Killer
Gość

krwiscie 😉 jaaa w ogole lubie sole do kapieli 😉

bloGosia
Gość

Jeszcze się nie kąpałam w takiej czerwonej wodzie 🙂

Anonymous
Gość
Anonymous

chyba nie chciałabym się kąpać w wannie, która wygląda jak po zabójstwie

Bella
Gość

Ale fajny kolor daje ta sól 😉

Ala
Gość

super ;p fajny kolorek wodyy .

Skonfundowana Panna
Gość

Ale kolor! Jestem w szoku!
Ja osobiście nie używam soli do kąpieli, to raczej nie moja bajka. 🙂

Katalina
Gość

Wanna pełna czerwonej wody robi niezłe wrażenie! Super 🙂

Beauty Wizaż
Gość

Lubię kosmetyki z tej firmy za piękne zapachy 🙂

jolkag78
Gość

kocham sole do kąpieli;)

Marti
Gość

łoooo, jaki kolor 😀
nigdy chyba w swoim życiu soli nie używałam 🙂

Kamyczek
Gość
Kamyczek

uwielbiam wszystko co pachnie w wannie 🙂