Estetica: SPA Energy + SPA & Nature

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lip 7, 2012 | Recenzja

Jakiś czas temu dostałam w prezencie od koleżanki taki zestaw do kąpieli firmy Estetica.
Szczerze przyznam, że nie mam wielkich wymagań co do produktów do kąpieli, mają nie wysuszać skóry i ładnie pachnieć. Noo i mogą się dobrze pienić jeśli się pienią w ogóle 😉 Nie przepadam za solami do kąpieli, bo nie do końca rozumiem ideę tych produktów, dlatego sama bardzo rzadko je kupuję. Dostałam sól z serii SPA Energy, relaksująca z kwiatami i magnezem.
My friend gave me an Estetica bath kit some time ago. Honestly, all I want from bath products is to smell nice and not to dry my skin, and if it foams I want a nice foam 😉 I’m not a fan of bath salts ’cause I don’t get the idea of this product actually so I rather don’t buy it. I was given a relaxing bath salt with scented flowers and magnesium from SPA Energy series.

Zapach to truskawka i granat. Nie wiem czy zgadłabym, gdybym nie wiedziała. Nieważne zresztą, bo zobaczcie co ona robi z wodą!!
The smell is strawberry and pomegranate, I’m not sure if I’d guess itif I wouldn’t know. But it doesn’t matter, look what it does with water!!

😀 Zapach jest przyjemny, sól nawet lekko nawilża skórę i do tego kąpiel w czerwonej wodzie to całkiem miłe przeżycie. Lubię to!

😀 The smell is nice, the salt even moisturizes the skin a little and it’s quite a nice experience to bath in red water. I like it!

Dostałam też duet: sól do kąpieli i żel do wanny i pod prysznic o zapachu bergamotki. Lubię zapach bergamotki i tutaj faktycznie go czułam. Buteleczki też wyglądają miło.
I also recieved that duo: Bergamot bath salt and  bath&shower gel. I like bergamot smell and I really felt it. The bottles are nice too.

Żel do kąpieli i pod prysznic zużyłam do pachnącej kąpieli. Pachnie bardzo ładnie, całkiem nieźle się pieni. Jednak jest to kosmetyk niewydajny, butleka 300ml starczyła mi na ok 4 kąpiele. Nie wiem ile kosztuje, ale mimo wszystko to trochę mało.

I used that bath&shower gel for nice smelling baths. I smell really nice and foams quite good but it’s not efficient, I used whole 300ml bottle for just about 4 baths. I don’t know how much it costs but I think that 4 baths are too little.

Sól o zapachu bergamotki pachnie równie fajnie jak powyższy żel. Dobrze się rozpuszcza i nie wysusza skóry. Hmm, nie mam nic więcej do powiedzenia na jej temat. Aha, jest trochę bardziej wydajna niż żel, 380g starczyło mi na ok 7-8 kąpieli.

Bergamot bath salt smells also nice like aformentioned bath&shower gel. It melts well and does not dry skin. Hmm, I think I have nothing more to say about it. Oh, it’s a little more efficient,, I used 380g for about 7-8 baths.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem