ESSENCE Nude Glam – Iced Strawberry Cream

Lekcja makijażu!

utworzone przez | cze 15, 2012 | Recenzja

Jest to lakier, po który pognałam jak zobaczyłam go u dziewczyn na blogach.
Niesamowicie mi się spodobał i nadal mi się podoba, ale… No właśnie. Mam 2 zastrzeżenia do niego. 1 – starsznie mi smuży, ciężko się nakłada, żeby wyglądał w miarę musiałam nałożyć min. 3 warstwy. 2 – mimo solidnych 3 warstw widać wyraźnie moje białe końcówki, a tego nie lubię bardzo.
I ran for this polish just when I saw it on other blogs. I loved it and I still like it but… I don’t like 2 things it this polish. 1 – it smudges a lot, it’s hard to apply and I had to apply 3 coats minimum to make it looks ok. 2 – even though I applied minimum 3 coats you can still notice my white tips and I really hate that.

Kolor jest piękny i cena niska (ok. 6zł), więc jeżeli Wam się podoba efekt i możecie się trochę pomęczyć przy malowaniu to śmiało kupujcie! Trwałość jest przeciętna, u mnie ok 4-5 dni.

The color is wonderful and the price is low (about 6zł) so if you like the effect and don’t mind those problems with aplication you can buy it! It lasted on my nails about 4-5 days.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem