Jest to lakier, po który pognałam jak zobaczyłam go u dziewczyn na blogach. Niesamowicie mi się spodobał i nadal mi się podoba, ale… No właśnie. Mam 2 zastrzeżenia do niego. 1 – starsznie mi smuży, ciężko się nakłada, żeby wyglądał w miarę musiałam nałożyć min. 3 warstwy. 2 – mimo solidnych 3 warstw widać wyraźnie moje białe końcówki, a tego nie lubię bardzo.
I ran for this polish just when I saw it on other blogs. I loved it and I still like it but… I don’t like 2 things it this polish. 1 – it smudges a lot, it’s hard to apply and I had to apply 3 coats minimum to make it looks ok. 2 – even though I applied minimum 3 coats you can still notice my white tips and I really hate that.

Kolor jest piękny i cena niska (ok. 6zł), więc jeżeli Wam się podoba efekt i możecie się trochę pomęczyć przy malowaniu to śmiało kupujcie! Trwałość jest przeciętna, u mnie ok 4-5 dni.

The color is wonderful and the price is low (about 6zł) so if you like the effect and don’t mind those problems with aplication you can buy it! It lasted on my nails about 4-5 days.
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x