ELFickie opowieści / ELF’s stories Complexion Perfection

Lekcja makijażu!

utworzone przez | kwi 14, 2011 | Recenzja

Dzisiaj zapraszam na dalszą część naszej ELFiej sagi 😉 W roli głównej: Complexion Perfection. Puder już chyba dość szeroko opisany i znany. Jest to produkt z serii Studio, kosztuje 3,5 funta, składa się z 4 kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego i różowego.

Today I’d like to invite you to the next episode of our ELFy saga 😉 Starring: Complexion Perfection. I tkink you know this powder quite well. It’s a Studio line product, costs 3,5 pounds, and contains 4 parts: yellow, green, blue and pink.

 

 
Puder ten ma za zadanie wyrównywać koloryt skóry, każdy z 4 kolorów równoważy inne niedoskonałości. Zielony neutralizuje zaczerwienienia, żółty zasinienia itd. I tak na prawdę robi to, faktycznie cera wygląda po nim bardziej jednolicie. Jednak ma tendencję do wybielania, osoby ze średnią lub ciemną karnacją (czyli ja) muszą bardzo uważać z nakładaniem tego pudru. Widziałam opinie, że puder ten skutecznie matuje, ale ja nie podzielam tego zdania. W tej kwestii moim zdaniem nie wyróżnia się szczególnie, matuje jak każdy inny przeciętny puder.
This powder is meant to neutralize the shade of our skin, every colour neutralizes different imperfection. The green part neutralizes redness, the yellow one neutralizes dark circles etc. And it actually do this, face looks more… homogeneously (? is it the right word?). However it tends to whitening your skin so the persons with tawny or dark skin (like me) have to apply it very carefully. I also have seen some opinions that it’s a great mattifier but I cannot agree with that. I think it’s not better than other average powders in that case.

 

To za co lubię ten produkt to możliwość nakłania każdego koloru osobno i tak też go używam. Czyli zielony na skrzydełka nosa, żółty pod oczy, różowy czasem też pod oczy 😉 Albo do ożywienia twarzy. W sumie na niebieski nie mam pomysłu, może mi podpowiecie? Czyli produkt fajny, ale spokojnie można bez niego żyć – zwłaszcza jeśli masz ciemniejszą cerę.

The thing I like the most is that you can put every colour by itself and that’s how I use it. The green on nosetril, the yellow under my eyes, the pink also under my eyes sometimes, but also on entire face to make it looks more fresh. I don’t have an idea how to use the blue, maybe some of you guys know and would like to tell me? So, the product is nice but you can live without it – especially if you have a darker skin tones 😉
 
Skład / Ingredients 
 
 

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem