Błyszczyk ten dostałam do testów od sklepu www.elf-kosmetik.de. Przyszedł zapakowany w ładny kartonik, lubię jak kosmetyki są zapakowane w dodatkowe opakowanie, chociaż w sumie to niezbyt ekologiczne…
I recieved that lipgloss from www.elf-kosmetik.de. I came to me packed in nice box, I like when products are packed in additional opaque hoever it’s not eco actually…

Kolor Trendsetter wydał mi się bardzo ładny, ale też ciekawy i raczej rzadko spotykany. To taki lekko różowy i dość ciemny koral ze świecącymi drobinkami.
I found the Trendsetter color very nice but also interesting and rare. It’s a pinky and quite dark coral with shiny particles.

Detale / Detalis:

Błyszczyk jest bardzo gęsty, łatwo się nakłada i bardzo dobrze się trzyma. Co więcej, mam wrażenie, że lekko nawilża usta, a na pewno ich nie wysusza!
This lipgloss is very thick, easy to apply and it sticks to lips well. I think it moisturizes my lips a little, at least it doesn’t dry them!

Tak wygląda na ustach, kolor jest bardzo ładny, opalizujący i wcale nie tak ciemny. Moim zdaniem wygląda bardzo ładnie 🙂 Przyjemnie się nosi i nie jest klejący.
This is how it looks on my lips, the color is beautiful, opalescent and not that dark that I thought. I think it looks very nice 🙂 It gives a nice feeling to the lips and it’s not sticky.

Bardzo wpadł mi w oko ten błyszczyk i na pewno przyjrzę się jeszcze jakimś kolorom 🙂 To bardzo fajny błyszczyk w dobrej cenie i szczerze go polecam!
I really liked this lipgloss and I’ll look closer to other colours 🙂 It’s a good value for money so go and get it!

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x