ELFickie opowieści: Błyszczyk Mineralny – Trendsetter / ELF stories: Mineral Lip Gloss – Trendsetter

Lekcja makijażu!

utworzone przez | mar 21, 2012 | Recenzja

Błyszczyk ten dostałam do testów od sklepu www.elf-kosmetik.de. Przyszedł zapakowany w ładny kartonik, lubię jak kosmetyki są zapakowane w dodatkowe opakowanie, chociaż w sumie to niezbyt ekologiczne…
I recieved that lipgloss from www.elf-kosmetik.de. I came to me packed in nice box, I like when products are packed in additional opaque hoever it’s not eco actually…

Kolor Trendsetter wydał mi się bardzo ładny, ale też ciekawy i raczej rzadko spotykany. To taki lekko różowy i dość ciemny koral ze świecącymi drobinkami.
I found the Trendsetter color very nice but also interesting and rare. It’s a pinky and quite dark coral with shiny particles.

Detale / Detalis:

Błyszczyk jest bardzo gęsty, łatwo się nakłada i bardzo dobrze się trzyma. Co więcej, mam wrażenie, że lekko nawilża usta, a na pewno ich nie wysusza!
This lipgloss is very thick, easy to apply and it sticks to lips well. I think it moisturizes my lips a little, at least it doesn’t dry them!

Tak wygląda na ustach, kolor jest bardzo ładny, opalizujący i wcale nie tak ciemny. Moim zdaniem wygląda bardzo ładnie 🙂 Przyjemnie się nosi i nie jest klejący.
This is how it looks on my lips, the color is beautiful, opalescent and not that dark that I thought. I think it looks very nice 🙂 It gives a nice feeling to the lips and it’s not sticky.

Bardzo wpadł mi w oko ten błyszczyk i na pewno przyjrzę się jeszcze jakimś kolorom 🙂 To bardzo fajny błyszczyk w dobrej cenie i szczerze go polecam!
I really liked this lipgloss and I’ll look closer to other colours 🙂 It’s a good value for money so go and get it!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem