Sławne duo z ELFa, które podobno jest odpowiednikiem takiego samego duo z NARS. Czy jest naprawdę? Nie wiem, tego z NARSa nigdy nie miałam.
The famous ELF duo, I heard it’s a dupe for NARS similar duo. I don’t know if it’s really dupe ’cause I haven’t got the NARS one.

Produkt z serii STUDIO zapakowany jest w typowe czarne opakowanie, które jest trwałe i łatwo się otwiera. W środku jest też lusterko.
This product comes from STUDIO series and is packed in black plastic opaque. It’s stable and easy to open, and there’s a mirror inside.

W środku jest róż i bronzer. Róż jest broskwioniowo-różowy ze złotymi drobinkami (podobno odpowiednik Orgasm z NARS). Bronzer jest to dość chłodny boszkoptowy brąz (podobno odpowiednik Laguna z NARS).
There’re a blush and a bronzer inside. The blush is a peachy pink with goldern shimmer (they say it’s a NARS Orgasm dupe). The bronzer is a quite cool bisquit brown (they say it’s a NARS Laguna dupe).

Oba produkty łatwo się nakłada i blenduje, nie tworzą plam. Róż jest dla mnie trochę za jasny. Jednak jest jedna spora wada: trwałość. Zazwyczaj nie mam z nią problemu, ale ten produkt jest wyjątkowo nietrwały, u mnie wytrzymuje ok 3h – to zdecydowanie za mało…
They both are easy to apply and blend, they don’t smudge. The blush is a little too light for me. But there’s one big minus of this product: lastingness (??). I don’t have any problem with it in general but this product disappears after about 3h – it’s definetly too quick…

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x