Czerwone pomadki / Red lipsticks

Lekcja makijażu!

utworzone przez | gru 7, 2011 | Recenzja

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moje czerwone pomadki.
Nie będę tu szczegółowo opisywała każdej z nich, chciałam w sumie tylko je pokazać oraz powiedzieć, które z nich są moimi ulubionymi.
Today I’d like to show you my red lipsticks. I won’t tell you all the details I just wanted to show you the colours and tell you which ones are my favorite.

Moje ulubione czerwienie to Chanel Excentric, Avon Really Rosy, Oriflame Scandalous i NYX Gem, który stoi na granicy pomiędzy czerwienią a różem. Nie chcę się zbytnio rozpisywać, bo mam zamiar zrecenzować każdą osobno 😀 Podobają Wam się? Nosicie czerwone szminki?
My favorites reds are Chanel Excentric, Avon Really Rosy, Oriflame Scandalous and NYX Gem which is almost pink actually. I don’t want to write a lot of them now ’cause I’d like to make a review of each one of them 😀 Do you like it? Do you wear red lipstics?

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem