Od razu uprzedzam, że mam słabość do Clinique – nie wiem czemu. Puder dostajemy w bardzo ładnym kartoniku, zaklejonym co daje nam poczucie, że nikt w nim nie grzebał przed nami. Ja kupiłam wersję z pędzelkiem.
I have to say at first that I really love Clinique – I don’t know why. The powder comes to us in a very nice packaging, it’s also secured with a sticker so we may think that it untouched. I bought that version with brush.
Jak widać pędzel jest taki sobie. Jest mały i zamykany więc fajnie nada się do torebki, ale jako glówny pędzel do nakładania pudru – raczej nie.
As you can see the brush is nothing special. It’s small and has a cap so you can carry it in your purse but it rather won’t work as your major powder brush.
Puder spełnia swoje zadanie dobrze, czyli faktycznie dobrze wykańcza i utrwala makijaż. Faktycznie sprawia, że pory stają się mniej widoczne i optycznie wygładza cerę. Niestety nie matuje, ale nie jest to jego zadaniem więc nie mogę mu tego postawić jako zarzut. Nadaje się do stosowania solo tylko jeśli ktoś ma idealną cerę, bo jego krycie jest minimalne.
The powder works pretty well, it really sets up our make-up. It really makes my pores less visible and smoothes my skin. Unfortunately it’s not mattifying but they didn’t say it is so I can’t find it as a minus. If you have a perfect skin you can use it solo ’cause it gives a minimum coverage.
Puder jest bardzo dobry, robi wszystko to co ma robić. Sprawia, że skóra wygląda bardzo ładnie i promiennie. Nie zapycha i jest wielki, bo zawiera aż 35g, jest bardzo wydajny. Jeśli ktoś oczekuje matowienia, to nie tutaj. Bardzo go polubiłam!
The powder is very good, it does everything what it has to. It makes my skin looks very nice and glowing. It doesn’t cause any blemishes and it’s super big – the packaging contains 35g of product, it’s very efficient. If you’re a fan of matt don’t go for it. I like it a lot!
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x