CLARINS Multi-Active Day

Lekcja makijażu!

utworzone przez | kw. 20, 2011 | Recenzja

Witam 🙂 Dzisiaj coś z pielęgnacji. Muszę powiedzieć, że bardzo lubię dostawać próbki w formie miniaturki produktu, bo to na prawdę pozwala przetestować produkt. Ja przy zakupach w perfumerii Douglas dostałam między innymi próbkę kremu CLARINS. Ucieszyłam się, bo nie znam ich pielęgnacji.
Hello 🙂 Today it’s scincare time. I have to say that I like to recieve mini products as samples, then I can really test the product. I recieved CLARINS mini cream in Douglas when I was shopping. I was very happy because I really don’t know their skincare line.
Krem na dzień, do skóry suchej, przeciwko pierwszym zmarszczkom – idealny dla mnie! Lata mijają, trzeba zacząć zapobiegać pojawieniu się zmarszczek, dodatkowo mam przesuszoną skórę – zapowiadało się super.
Day cream, for dry skin, anti early wrinkles – ideal for me! Years are passing by, it’s time to start prevent the wrinkles, and also I have dry skin so I thought it’ll be great.
Niestety u mnie się nie sprawdził. Oczywiście jeśli chodzi o zmarszczki to nie zauważyłam różnicy, taka próbka to mimo wszystko za mało. Nakładany na dzień sprawiał, że pięknie się świeciłam a podkład miał tendencję do rolowania się.
Unfortunatley it didn’t work. I didn’t notice the difference in case of wrinkles, the sample is still too less to notice some changes. But applyed by day made my face shine and my foundation didn’t want to melt into the skin.
Stosowałam go na noc, i tutaj bardzo fajnie nawilżał, do rana zdążył się wchłonąć. Byłoby fajnie gdyby nie wrażenie, że jednak jest trochę za ciężki i trochę zapycha 🙁
I was using it by night and then I had my face moisturized very nicely, my skin could absorb the cream through the night completly. It would be quite nice but that cream seems to me a little too heavy and I think it can block up the pores 🙁
Więc krem fajnie nawilża, ale biorąc pod uwagę cenę i przeznaczenie kremu na dzień oraz ciężkość – mogę go odradzić, myślę, że warto poszukać czegoś innego.
 
Conclusion: The cream moisturizes very well but it’s heavy, it doesn’t work by day even it’s day cream – I think that for that price we can find something much better.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem