Catrice Ulmate Colour – 100 Lobster Love

Lekcja makijażu!

utworzone przez | kw. 6, 2012 | Recenzja

Od jakiegoś czasu choruję na pomadki i co jakiś czas nowa ląduje u mnie w domu 😉 Ta zaczarowała mnie w sklepie nazwą i kolorem. Lobster Love – czy to nie intrygująca nazwa? W dodatku bardzo adekwatna do koloru!
Well, recently I became a fanatic of lipstics so from time to time I have to buy some 😉 I felt in love in store with this one when I saw the colour and the name. Lobster Love – isn’t that intriguing? And the name is so adequate to the colour!

Opakowanie jest ciemne, proste, klasyczne i ma zamknięcie na tzw. „click” co jest super, bo przynajmniej mam pewność, że pomadka mi się nie otworzy w torebce przez moje niedokładne zamknięcie.
The packaging is dark, simple, classic and has that „click” closing which is great ’cause then you’ll be sure it’s definetly closed and will not make mess in your purse.

Tak wygląda nałożona palcem i wklepana. / This is how it looks applied with finger.

A tak nałożona grubszą warstwą prosto z opakowania. / And this is how it looks applied straight from the opaque.

Sama szminka jest trwała, kremowa i nie wysusza ust. Bardzo podoba mi się kolor! Gdyby jeszcze nawilżała byłaby idealna 😀 Ale szczerze ją polecam!
The lipstick is pretty long lasting, creamy and doesn’t dry lips. I love the colour! If it moisturized my lips it’d be ideal 😀 I honestly recomannd it!

 

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem