Od jakiegoś czasu choruję na pomadki i co jakiś czas nowa ląduje u mnie w domu 😉 Ta zaczarowała mnie w sklepie nazwą i kolorem. Lobster Love – czy to nie intrygująca nazwa? W dodatku bardzo adekwatna do koloru!
Well, recently I became a fanatic of lipstics so from time to time I have to buy some 😉 I felt in love in store with this one when I saw the colour and the name. Lobster Love – isn’t that intriguing? And the name is so adequate to the colour!

Opakowanie jest ciemne, proste, klasyczne i ma zamknięcie na tzw. „click” co jest super, bo przynajmniej mam pewność, że pomadka mi się nie otworzy w torebce przez moje niedokładne zamknięcie.
The packaging is dark, simple, classic and has that „click” closing which is great ’cause then you’ll be sure it’s definetly closed and will not make mess in your purse.

Tak wygląda nałożona palcem i wklepana. / This is how it looks applied with finger.

A tak nałożona grubszą warstwą prosto z opakowania. / And this is how it looks applied straight from the opaque.

Sama szminka jest trwała, kremowa i nie wysusza ust. Bardzo podoba mi się kolor! Gdyby jeszcze nawilżała byłaby idealna 😀 Ale szczerze ją polecam!
The lipstick is pretty long lasting, creamy and doesn’t dry lips. I love the colour! If it moisturized my lips it’d be ideal 😀 I honestly recomannd it!

 

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x