Dzisiaj na tapecie popularny ostatnio róż z Catrice w kolorze Apricot Smoothie. Z tego co mi wiadomo jest on jedną z nowości wprowadzanych niedawno do szaf.
I’d like to show you quite popular recently Catrice Apricot Smoothie blush today. As far as I know it’s one of the newest products in Catrice range.

Pudełko jest solidne, przezroczyste, wygodnie się otwiera. Podoba mi się.
The packaging is solid, transparent and with comfortable opening. I like it.

W środku mamy 2 odcienie 🙂 Jaśniejszy i bardziej pomarańczowy jest matowy, a ten ciemniejszy i bardziej koralowy ma w środku błyszczące mini drobinki.
There’re 2 shades inside 🙂 The lighter one is more orangy and matte and the darker one is more coral and has a tiny sparkling particles.

Swatche

A tak prezentuje się na policzku. / This is how it looks on my cheek.

Róż bardzo łatwo się nakłada, nie robi plam ani smug. Łatwo się rozciera. Nie jest to niestety mistrz trwałości… U mnie trzyma się kilka godzin, ale nie wytrzymuje do demakijażu, a szkoda. Za to kolor jest super 🙂
The blush is easy to apply and blend, doesn’t make any spots and doesn’t smudge. Unfortunatly it’s not long lasting… It lasts on my cheeks just a few hours but not till I wash off my make-up. Such a pity. But the colour is great 🙂

0 0 vote
Article Rating
32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x