CATRICE 020 It’s Mambo nr. 2

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lis 25, 2012 | Recenzja

 

 

Kiedy pojawiło się w Poznaniu Catrice jednym z pierwszych kosmetyków, które kupiłam był ten eyeliner. Eyelinery w żelu/kremie to mój  ulubiony typ, najłatwiej maluje mi się nimi kreski. Słoiczek jest szklany i zawiera 4g produktu, czyli całkiem sporo. Mam go już dużo dłużej niż 6 m-cy, ale jego konsystencja ani zapach zupełnie się nie zmieniły więc używam dalej.

When Catrice finally arrived to Poznań one of the first products I bought was that eyeliner. Gel/cream eyeliners are my favourites ones, I think they’re the easiest to work with. The jar is made of glass and contains 4g of product what is quite a lot. I have mine a way longer than 6 months but the neighter consistency nor the smell hasn’t changed so I’m still using it.

 

 

Konsystencja jest bardzo przyjemna, miękka i bez grudek. Jest też mocno napigmentowany, wystarczy jedna warstwa, żeby uzyskać ładną, intensywną kreskę. Kolor to dość chłodny brąz z bardzo maleńkimi drobinkami, które sprawiają, że kreska nie jest płaska i matowa.

The consistency is very nice, soft and with no clumps. It’s pretty pigmented too, only one coat makes the liner pretty and bright. The color is a sort od cool dark brown with a very tiny and shiny particles inside, they make our line isn’t flat and matte.

 

 

Użyłam go w TYM makijażu 🙂 Jest to jeden z moich ulubionych eyelinerów muszę przyznać 🙂 Bardzo fajnie wygląda w dziennym makijażu jako jego najmocniejszy akcent.

I used it doing THIS make-up 🙂 It’s one of my favourites eyeliners actually 🙂 It looks very nice on casual make-up as it’s stronger accent.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem