Kiedy pojawiło się w Poznaniu Catrice jednym z pierwszych kosmetyków, które kupiłam był ten eyeliner. Eyelinery w żelu/kremie to mój  ulubiony typ, najłatwiej maluje mi się nimi kreski. Słoiczek jest szklany i zawiera 4g produktu, czyli całkiem sporo. Mam go już dużo dłużej niż 6 m-cy, ale jego konsystencja ani zapach zupełnie się nie zmieniły więc używam dalej.

When Catrice finally arrived to Poznań one of the first products I bought was that eyeliner. Gel/cream eyeliners are my favourites ones, I think they’re the easiest to work with. The jar is made of glass and contains 4g of product what is quite a lot. I have mine a way longer than 6 months but the neighter consistency nor the smell hasn’t changed so I’m still using it.

 

 

Konsystencja jest bardzo przyjemna, miękka i bez grudek. Jest też mocno napigmentowany, wystarczy jedna warstwa, żeby uzyskać ładną, intensywną kreskę. Kolor to dość chłodny brąz z bardzo maleńkimi drobinkami, które sprawiają, że kreska nie jest płaska i matowa.

The consistency is very nice, soft and with no clumps. It’s pretty pigmented too, only one coat makes the liner pretty and bright. The color is a sort od cool dark brown with a very tiny and shiny particles inside, they make our line isn’t flat and matte.

 

 

Użyłam go w TYM makijażu 🙂 Jest to jeden z moich ulubionych eyelinerów muszę przyznać 🙂 Bardzo fajnie wygląda w dziennym makijażu jako jego najmocniejszy akcent.

I used it doing THIS make-up 🙂 It’s one of my favourites eyeliners actually 🙂 It looks very nice on casual make-up as it’s stronger accent.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x