Szampon z Alterry dostałam do przetestowania od sieci sklepów Rossmann. I bardzo dobrze, bo po słabym doświadczeniu z innym szamponem tej firmy nie miałam ochoty próbować kolejnych. Nie jestem ekologicznym freakiem, ale staram się unikać silikonów, bo mocno obciążają mi włosy. Ten szampon jest bez silikonów, jest też vege.

I recieved that Alterra shampoo for testing from Rossmann. That’s good ’cause my experiences with their other shampoo was bad enough to keep ma away from their products. I’m not an eco freak but I tend to avoid silicones ’cause they use to make my hair flat. This shampoo is silicone free and vege too.

 

 

Szampon dobrze oczyszcza włosy, pieni się w miarę ok. Jeśli chodzi o przeznaczenie, czyli włosy przerzedzone i osłabione – szczerze mówiąc nie wierzę w super właściwości szamponów. Ten faktycznie daje efekt większej objętości, ale nie większy niż inne szampony bez silikonów, które stosowałam. Włosy po myciu są miękkie, ale lekko szorstkie. Ja polubiłam ten szampon, ale mówiąc szczerze, nie powalił mnie na kolana 😉 Jest ok.

This shampoo purifies the hair very well and foams quite good. It’s for weak and wispy hair but I don’t believe in such healing properties of shampoo really. It gives an illusion of big volume but it’s not a bigger effect than other free silicone shampoos that I used gave me. The hair after washing is soft but a little rough at a time. I liked this shampoo but it’s not great. It’s ok.

6
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaczmarta
Gość

Też go używam i jestem całkiem zadowolona. Po prostu dobrze oczyszcza i nie obciąża 🙂

Greatdee
Gość

Tak, ale to jednak trochę za mało 😉

www.idaliablog.com
Gość

Dla mnie ten szampon to bubelek. Wysuszył mi włosy, splątał. Nie jestem zadowolona.

Greatdee
Gość

Ojj to nie ładnie. U mnie właśnie szorstkie włosy zostawia…

Bella
Gość
Bella

A ja go lubię 🙂 Dobrze oczyszcza i nie wysusza. Ale wiadomo – każdemu służy co innego 🙂

Greatdee
Gość

Oczywiście 🙂 Ja jestem gdzieś pośrodku 😉