Alterra Koffein-Shampoo

Lekcja makijażu!

utworzone przez | paź 24, 2012 | Recenzja

Szampon z Alterry dostałam do przetestowania od sieci sklepów Rossmann.
I bardzo dobrze, bo po słabym doświadczeniu z innym szamponem tej firmy nie miałam ochoty próbować kolejnych. Nie jestem ekologicznym freakiem, ale staram się unikać silikonów, bo mocno obciążają mi włosy. Ten szampon jest bez silikonów, jest też vege.

I recieved that Alterra shampoo for testing from Rossmann. That’s good ’cause my experiences with their other shampoo was bad enough to keep ma away from their products. I’m not an eco freak but I tend to avoid silicones ’cause they use to make my hair flat. This shampoo is silicone free and vege too.

Szampon dobrze oczyszcza włosy, pieni się w miarę ok. Jeśli chodzi o przeznaczenie, czyli włosy przerzedzone i osłabione – szczerze mówiąc nie wierzę w super właściwości szamponów. Ten faktycznie daje efekt większej objętości, ale nie większy niż inne szampony bez silikonów, które stosowałam. Włosy po myciu są miękkie, ale lekko szorstkie. Ja polubiłam ten szampon, ale mówiąc szczerze, nie powalił mnie na kolana 😉 Jest ok.

This shampoo purifies the hair very well and foams quite good. It’s for weak and wispy hair but I don’t believe in such healing properties of shampoo really. It gives an illusion of big volume but it’s not a bigger effect than other free silicone shampoos that I used gave me. The hair after washing is soft but a little rough at a time. I liked this shampoo but it’s not great. It’s ok.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem