AbacoSun: krem do ciała / body cream

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lut 18, 2012 | Recenzja

Dzisiaj recenzja pomarańczowo-waniliowego kremu do ciała. Niesamowicie ucieszyłam się, kiedy dostałam od AbacoSun właśnie ten krem do recenzji ponieważ uwielbiam wszelkie tego typu zapachy 😀 Plastikowy słoik jest dość solidny, łatwo się odkręca, a szeroki gwint sprawia, że bardzo łatwo dostać się do kremu.
I have an orange-vanilla body cream review today for you. I was very happy when I recieved that cream for review from AbacoSun ’cause I love that kind of fragrances 😀 The plastic jar is quite firm and easy to open, it has a wide scer thread so it’s easy to get to the cream.

Zapach jest po prostu PRZEpiękny, prawdziwie świąteczny! Uwielbiam go i chętnie używałabym takich perfum 😀
The smell is VERY beautiful and really christmasy! I love it and I would wear such perfume if there was any 😀

Krem jest dość gęsty, ale dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Niestety nawilża jak dla mnie zbyt delikatnie, po 12h skóra jest z powrotem sucha, ale ja mam naprawdę bardzo suchą skórę. Szkoda naprawdę, bo zapach mnie urzekł, ale muszę poszukać czegoś bardziej nawilżającego. Dla skór normalnych powinien być wystarczający.
That cream is quite thick but it’s easy to apply and easy absorbable. Unfortunatly the level of moisturization is too low for my really dry skin and after 12h my skin is completly dry again. What a pitty ’cause I love the smell of it! But I have to use something stronger. I think it’ll be ok for normal skin types.

Jeśli też chcesz testować kosmetyki AbacoSun kliknij TUTAJ.
If want to try AbacoSun products too click HERE.

 

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem