Manicure na Święta 2015!

To już coroczna chyba tradycja, że pokazuję pomysły na świąteczny manicure. Nadszedł więc czas na edycję 2015! Jak zawsze proszę tylko o wyrozumiałość, bo nie jestem w temacie paznokci jakimś specem, więc jeśli chodzi o moje zdobienia to na pewno zawsze jest to prościzna.

Manicure na Święta 2015 – świąteczny brokat

Pierwsze zdobienie opiera się na typowo świątecznych kolorach:

  • czerwień
  • biel
  • zieleń

Manicure na Święta 2015!

Na trzech paznokciach znalazła się brokatowa czerwień, czyli lakier China Glaze w kolorze Ruby Pumps – to kolor sam w sobie iście świąteczny. Ale mi było za mało więc serdeczny i środkowy palec pomalowałam białym lakierem. Następnie połowę paznokcia po ukosie pomalowałam brokatem Ciaté Candy Craze, w którym są zatopione zielone, czerwone i białe drobinki w różnych rozmiarach. Łączenie lakierów ukryłam pod cienkim czarnym paskiem namalowanym lakierem do zdobień Wibo.

 

Manicure na Święta 2015! – klasyka

Drugi manicure to zdecydowanie klasyka:

  • czerwony lakier
  • złoty brokat

Tak naprawdę można tutaj zrobić każdą wariację, np. granatowy lakier i srebrny brokat jak TUTAJ. Taki manicure zawsze będzie wyglądał klasycznie i elegancko.

Manicure na Święta 2015!

Na wszystkich paznokciach poza serdecznym wylądował czerwony lakier OPI Big Apple Red – uwielbiam ten kolor! Moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych czerwieni wśród lakierów – wibrująca i mocna, ale ani zbyt jaskrawa ani zbyt ciemna. Na serdecznym paznokciu wylądował złoty brokat z Essie Rock At The Top nałożony kilkoma warstwami, żeby był bardzo intensywnie złoty 🙂

A Ty jakie paznokcie na święta planujesz?

I czy w ogóle jakieś? A może pracujesz do ostatniej chwili w Wigilię i nie będziesz mieć czasu na pomalowanie? Mi się wydaje, że warto zwolnić i zarezerwować sobie chwilę dla siebie. W końcu to ma być radosny czas dla wszystkich i nic się nie stanie jeśli sztućce nie będą idealnie wypolerowane, mieszkanie idealnie wysprzątane a jedzenie przygotowane punktualnie na wyznaczoną godzinę.

Dlatego oddeleguj jak najwięcej obowiązków na innych członków rodziny i daj sobie czas na przygotowanie się do Wigilii. A jeśli to nie Ty zawsze jesteś najbardziej zapracowaną osobą w Święta, zastanów się czy nie pomóc bardziej rodzicom/dziadkom/czy komukolwiek kto zasuwa, żeby Wigilia wypadła idealnie. Te osoby szczególnie zasługują, żeby podczas kolacji czuć się elegancko i wyjątkowo.

0 0 vote
Article Rating
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x