Jak palić świece Yankee Candle? + kod rabatowy -15% na wszystkie świece!

Uwaga, uwaga! Na końcu posta kod zniżkowy na -15% na wszystkie świece Yankee Candle! A póki co kilka słów o pozornie błahej sprawie jaką jest sposób palenia tych świec. 

Ostatnio pisałam o tym Jak palić woski Yankee Candle. Okazuje się, że palenie świec też nie jest do końca tak oczywiste jak się wydaje.

Nic prostszego, otwieramy, zapalamy i się pali. Prawda? Niby tak 😛

Jak palić świece Yankee Candle? + kod rabatowy -15% na wszystkie świece!

  • Ale warto pamiętać, żeby nie stawiać świecy na łatwopalnych powierzchniach. Podstawka pod świeczki zawsze się przyda, bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Oczywiście nie należy też stawiać świeczki blisko łatwopalnych przedmiotów lub materiałów, np firanek, ani w przeciągu.

Jak palić świece Yankee Candle? + kod rabatowy -15% na wszystkie świece!

  • Docinaj knot. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się widzieć knot-kulfon, taki jakby grzybek. Odetnij nadmiar spalonego już knota, a ze świecy nie będzie leciał już czarny dym smolący sufit. Są specjalne wygodne nożyczki do obcinania knotów, ale zwykłymi nożyczkami też dasz radę!

Jak palić świece Yankee Candle? + kod rabatowy -15% na wszystkie świece!

  • Zapalaj świecę jak masz na to więcej czasu. Chodzi o to, żeby pozwolić płomieniowi roztopić wosk na całej powierzchni świecy, aż do szkła. Dzięki temu będziesz mógł/mogła wypalić swoją świecę w całości i nie zrobi Ci się na środku wypalona dziura.
  • Jeśli coś nie pali się równo, warto wcześnie reagować. Jeśli w jakimś miejscu wosk się nie rozpuszcza, obróć świecę lub poszukaj innego rozwiązania. Ważne jest, żeby reagować szybko, a nie kiedy świeca już nie ma szans na poprawne palenie się. Są też do kupienia specjalne nakładki na słoiki Yankee Candle, które podnoszą temperaturę wewnątrz słoika i pozwalają się świecy równo palić.

I to tyle z rzeczy najważniejszych. Oczywiście NIGDY NIE ZOSTAWIAJ ŚWIECY BEZ NADZORU!

Na koniec mam dla Ciebie kod rabatowy na -15% na wszystkie świece (małe, średnie i duże) w sklepie Fajowo.eu!

Kod zniżkowy -15% na świece Yankee Candle w sklepie Fajowo.eu!

greatdee15yc

Kod działa już teraz aż do 24 grudnia 2014r. do godz. 23:59, czyli w sam raz na Gwiazdkowy prezent :)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o