Jak palić świece Yankee Candle? + kod rabatowy -15% na wszystkie świece!

Lekcja makijażu!

Uwaga, uwaga! Na końcu posta kod zniżkowy na -15% na wszystkie świece Yankee Candle! A póki co kilka słów o pozornie błahej sprawie jaką jest sposób palenia tych świec. 

Ostatnio pisałam o tym Jak palić woski Yankee Candle. Okazuje się, że palenie świec też nie jest do końca tak oczywiste jak się wydaje.

Nic prostszego, otwieramy, zapalamy i się pali. Prawda? Niby tak 😛

  • Ale warto pamiętać, żeby nie stawiać świecy na łatwopalnych powierzchniach. Podstawka pod świeczki zawsze się przyda, bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Oczywiście nie należy też stawiać świeczki blisko łatwopalnych przedmiotów lub materiałów, np firanek, ani w przeciągu.
  • Docinaj knot. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się widzieć knot-kulfon, taki jakby grzybek. Odetnij nadmiar spalonego już knota, a ze świecy nie będzie leciał już czarny dym smolący sufit. Są specjalne wygodne nożyczki do obcinania knotów, ale zwykłymi nożyczkami też dasz radę!
  • Zapalaj świecę jak masz na to więcej czasu. Chodzi o to, żeby pozwolić płomieniowi roztopić wosk na całej powierzchni świecy, aż do szkła. Dzięki temu będziesz mógł/mogła wypalić swoją świecę w całości i nie zrobi Ci się na środku wypalona dziura.
  • Jeśli coś nie pali się równo, warto wcześnie reagować. Jeśli w jakimś miejscu wosk się nie rozpuszcza, obróć świecę lub poszukaj innego rozwiązania. Ważne jest, żeby reagować szybko, a nie kiedy świeca już nie ma szans na poprawne palenie się. Są też do kupienia specjalne nakładki na słoiki Yankee Candle, które podnoszą temperaturę wewnątrz słoika i pozwalają się świecy równo palić.

I to tyle z rzeczy najważniejszych. Oczywiście NIGDY NIE ZOSTAWIAJ ŚWIECY BEZ NADZORU!

Na koniec mam dla Ciebie kod rabatowy na -15% na wszystkie świece (małe, średnie i duże) w sklepie Fajowo.eu!

Kod zniżkowy -15% na świece Yankee Candle w sklepie Fajowo.eu!

greatdee15yc

:)

Kod działa już teraz aż do 24 grudnia 2014r. do godz. 23:59, czyli w sam raz na Gwiazdkowy prezent

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem