Czemu mnie nie było?

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sie 7, 2013 | gadanina, PRYWATA

Przez ostatnie kilka miesięcy nie zaglądałam prawie na Wasze blogi… Na moim od kilku tygodni też panuje cisza… Co tu dużo mówić? Po ciężkiej walce z rakiem odeszła moja Mama…

Nie piszę tego, by się tłumaczyć lub wzbudzać współczucie. Po prostu, być może ktoś się zastanawiał dlaczego zniknęłam, więc postanowiłam to wyjaśnić. Teraz mam nadzieję wrócić do blogowania w normalnym rytmie. Czas na wyniki Konkursu z Rossmannem, dalsze części rozpoczętych serii i zwykłe posty z recenzjami.

Nie chciałam wracać bez słowa wyjaśnienia i zacząć pisać o lakierze do paznokci jakby nigdy nic. Teraz już będę pojawiać się regularnie, więc zapraszam do czytania!

Przy okazji przypominam gdzie jeszcze możecie mnie znaleźć:

Facebook

Instagram

BlogLovin’

Twitter

Pinterest

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem