TAG – Mój zwierzęcy przyjaciel

Lekcja makijażu!

utworzone przez | maj 25, 2013 | gadanina, INTI, LifeSTYLE, PRYWATA

Postanowiłam dołączyć do tego TAGu – Mój zwierzęcy przyjaciel, który póki co widzę, że króluje na YT 😉
Ale przecież nic nie szkodzi zrobić go także na blogach! Nikogo nie taguję, każdy kto ma ochotę może się przecież przyłączyć, ja lubię oglądać zwierzaki innych blogerek i youtuberek! Ja oczywiście będę mówić o mojej kotce, a jakżeby inaczej 😉 Dla wytrwałych na końcu bonus! Na początek zdjęcie z jej pierwszego dnia u nas:

Pytania w tagu:

  • 1) Jak nazywa się twój zwierzak?

Moja kotka ma na imię Inti 🙂 Imię może i niepospolite, ale nie przypadkowe. Inti w języku quechua znaczy „Słońce”, a ze słońcem kojarzy mi się złoty kolor futerka jaki ma nad nosem 😉 Poza tym, ja bardzo lubię słońce.

  • 2) Jakie to zwierzę i jakiej jest rasy

Jest to KOT 😉 A nawet kotka. Rasy nie ma, jest mieszańcem i to do kwadratu, hehe. Mama to kot syjamski a ojciec „nieznany” dokładnie, ale jakiś osiedlowy kocur.

  • 3) Jak długo jest już z tobą?

Po krótkim acz intensywnym liczeniu wyszło mi ok 20 m-cy 😉

  • 4) Jak znalazł się w twoim domu?

Oj długo, dłuuugo wierciłam M. dziurę w brzuchu o kotka 😉 No i opłaciło się, w końcu się zgodził. Bardzo chciałam białą kotkę, ale szukając w sieci ogłoszeń natrafiłam na ogłoszenie o dwóch identycznych siostrach. Pani, od której wzięłam Inti przygarnęła jej mamę już ciężarną, a w miocie były tylko te 2 kociaki. Chciałam je obie, ale nie było nawet cienia szansy na to, żeby M. zgodził się na 2 koty. Wzięłam więc tą, która chętniej do mnie podchodziła. Z tego co wiem, jej siostra wyjechała do Warszawy 🙂

  • 5) Ile ma lat?

W czerwcu będzie miała 2 latka 🙂 Czas jednak pędzi jak oszalały…

  • 6) Co jest dziwnego w charakterze twojego zwierzaka?

Hmm, koty w ogóle są dziwne. Mogłabym powiedzieć, że nagłe szaleńcze zrywy, ale to chyba dla nich normalne 😛 Turbo-ciekawskość? To w sumie zaleta. Hmm, może to, że kocha nasze rzeczy po powrocie z basenu do tego stopnia, że MUSI się o nie ocierać i tarza się w nich? Albo może to, że zawsze czeka czy przyniesiemy zakupy, a jeśli tak to koniecznie musimy postawić je na podłodze i pozwolić kotu łazić między siatkami. Lubi też gryźć folię, ale nie byle jaką 😉 tylko porządną, grubą. A ponad mięso, ryby czy inne kocie przysmaki stawia jogurt i biały ser!

  • 7) Co twoja relacja ze zwierzakiem dla ciebie znaczy?

Co znaczy? Dziwne pytanie. Znaczy bardzo dużo, ale co? Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie w sumie…

  • 8) Najmilsze wspomnienia związane z Twoim zwierzakiem

Hehe, na pewno nasza pierwsza noc razem, kiedy to pół nocy mnie obchodziła z daleka, żeby w końcu ułożyć się ze mną do snu 😉 A poza tym, codziennie dzieje się coś śmiesznego, miłego czy ciekawego co można opowiadać i dobrze wspominać 😀

  • 9) Jak nazywasz swojego zwierzaka

Normalnie po imieniu – Inti. Ale też Intucha lub franca – kiedy jest niegrzeczna. Srajka – przez pierwsze kilka miesięcy walczyliśmy z przewlekłym rozstrojem jelitowym, okazało się, że księżniczka może jadać tylko jedną, specjalną karmę ;> Drogą – oczywiście, jakżeby inaczej? Czasem wołamy też Kot – po prostu. Intulec. To chyba tyle.

A teraz obiecany bonus dla wytrwałych, którzy dotarli aż tutaj i nie mają jeszcze dość kotów. Moja Inti w wersji video 😉

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem