Spóźniona relacja z konferencji NIVEI!

Lekcja makijażu!

utworzone przez | maj 30, 2012 | LifeSTYLE, PRYWATA

Właśnie się zorientowałam, że nie napisałam Wam ani słowa o imprezie, w której miałam okazję wziąć udział na początku marca.
Firma NIVEA zaprosiła wtedy grupę blogerek i dziennikarek na specjalną konferencję poświęconym ich nowościom kosmetycznym: nowej serii kremów nawilżających i przeciwzmarszczowych oraz antyperspirantów Pure & Sensitive . Konferencja odbyła się w hotelu Marine, tam też spałyśmy.
Mój pokój bardzo mi się podobał 🙂 Miałam nawet widok na kawałek morza 😛
Pierwszego dnia konferencja była na temat nowych antyperspirantów z serii Pure & Sensitive.  Wypowiadało się kilku specjalistów, mi najbardziej podobało się wystąpienie dr dermatologii Magdaleny Łuczkowskiej, było bardzo rzeczowe. Główny nacisk kładziono na naturę oraz składniki naturalne obecne w nowych antyperspirantach.
Natępnie zostałyśmy zaproszone do Cafe Kurort na pyszny owocowo-słodki poczęstunek. Niespodzianką był występ Piotra Karpienia, który jest finalistą programu „Mam talent”. Muszę przyznać, że występ był magiczny!
Mimo późnego powrotu do pokoju hotelowego następnego dnia nie miałyśmy taryfy ulgowej i cały dzień był wypełniony atrakcjami. Tym razem konferencja odbyła się na najwyższym piętrze hotelu skąd rozciągał się fajny widok na morze. Zaczęłyśmy od warsztatów z trenerkami z Dojrzewalni Róż na temat prostych rozwiązań skomplikowanych problemów w życiu.
A później została nam przedstawiona nowa linia nawilżających kremów przeciwzmarszczkowych. Jest to seria skierowana do kobiet po 25 roku życia, które nie chcą jeszcze decydować się na silnie działające przeciwzmarszczkowe kremy, ale jednocześnie chcą zapobiegać pojawieniu się pierwszych zmarszczek i dbać o nawilżenie skóry. Tutaj znów bardzo fajny wykład dała w/w pani doktor podkreślając główną rolę oleju z pestek winogron i witaminy E w tej linii.
Następnie zostałyśmy zabrane do tematycznych Ogrodów Hortulus, skąd niestety nie mam zdjęć, bo cały spacer był bardzo szybki. Mogłyśmy zobaczyć kilka różnych ogrodów: japoński, angielski, francuski itd. Chętnie pojadę tam latem kiedy kwiaty będą kwitły! Po powrocie mogłyśmy skorzystać z różnych zabiegów w hotelowym SPA, ja zdecydowałam się na masaż pleców, który wspominam bardzo dobrze 🙂
Na koniec zrobiłam jeszcze kilka zdjęć morza i to był już koniec!
Bardzo miło wspominam tą konferencję, poznałam tam kilka bardzo miłych osób (Atqa pozdrawiam! :P) i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy 🙂 Oczywiście dam Wam znać co sądzę o produktach Nivei 😉

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem