2 featured image nivea konferencja
Właśnie się zorientowałam, że nie napisałam Wam ani słowa o imprezie, w której miałam okazję wziąć udział na początku marca. Firma NIVEA zaprosiła wtedy grupę blogerek i dziennikarek na specjalną konferencję poświęconym ich nowościom kosmetycznym: nowej serii kremów nawilżających i przeciwzmarszczowych oraz antyperspirantów Pure & Sensitive . Konferencja odbyła się w hotelu Marine, tam też spałyśmy.
Mój pokój bardzo mi się podobał 🙂 Miałam nawet widok na kawałek morza 😛
Pierwszego dnia konferencja była na temat nowych antyperspirantów z serii Pure & Sensitive.  Wypowiadało się kilku specjalistów, mi najbardziej podobało się wystąpienie dr dermatologii Magdaleny Łuczkowskiej, było bardzo rzeczowe. Główny nacisk kładziono na naturę oraz składniki naturalne obecne w nowych antyperspirantach.
Natępnie zostałyśmy zaproszone do Cafe Kurort na pyszny owocowo-słodki poczęstunek. Niespodzianką był występ Piotra Karpienia, który jest finalistą programu „Mam talent”. Muszę przyznać, że występ był magiczny!
Mimo późnego powrotu do pokoju hotelowego następnego dnia nie miałyśmy taryfy ulgowej i cały dzień był wypełniony atrakcjami. Tym razem konferencja odbyła się na najwyższym piętrze hotelu skąd rozciągał się fajny widok na morze. Zaczęłyśmy od warsztatów z trenerkami z Dojrzewalni Róż na temat prostych rozwiązań skomplikowanych problemów w życiu.
A później została nam przedstawiona nowa linia nawilżających kremów przeciwzmarszczkowych. Jest to seria skierowana do kobiet po 25 roku życia, które nie chcą jeszcze decydować się na silnie działające przeciwzmarszczkowe kremy, ale jednocześnie chcą zapobiegać pojawieniu się pierwszych zmarszczek i dbać o nawilżenie skóry. Tutaj znów bardzo fajny wykład dała w/w pani doktor podkreślając główną rolę oleju z pestek winogron i witaminy E w tej linii.
Następnie zostałyśmy zabrane do tematycznych Ogrodów Hortulus, skąd niestety nie mam zdjęć, bo cały spacer był bardzo szybki. Mogłyśmy zobaczyć kilka różnych ogrodów: japoński, angielski, francuski itd. Chętnie pojadę tam latem kiedy kwiaty będą kwitły! Po powrocie mogłyśmy skorzystać z różnych zabiegów w hotelowym SPA, ja zdecydowałam się na masaż pleców, który wspominam bardzo dobrze 🙂
Na koniec zrobiłam jeszcze kilka zdjęć morza i to był już koniec!
Bardzo miło wspominam tą konferencję, poznałam tam kilka bardzo miłych osób (Atqa pozdrawiam! :P) i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy 🙂 Oczywiście dam Wam znać co sądzę o produktach Nivei 😉

18
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dezemka
Gość

Fajnie było 🙂 Zwiedzałam kiedyś Hortulusa 😀

Panna-Kokosowa
Gość

Wow, po samej relacji można stwierdzić,że było świetnie. Chociaż nie znam finalisty Mam talent 😛

Atqa Beauty
Gość

Też pozdrawiam 😀

wonderwoman87
Gość

Ooo fajnie fajnie:)

Greatdee
Gość
Greatdee

@dezemka

I jak wrażenia?

Greatdee
Gość
Greatdee

@Panna-Kokosowa

Noo było fajnie 🙂 A finalistę polecam poznać – świetnie śpiewa!

Greatdee
Gość
Greatdee
Greatdee
Gość
Greatdee
eweska
Gość

Nie wspominałaś nam wcześniej chyba że się wybierasz na konferencję 😛

esPe
Gość

Impreza z fajną oprawą 🙂

Candy Killer
Gość

zazdroszcze 😀 ja bym dla samego morza pojechala 😀 hehe

Marti
Gość

wierzę, że było super i bawiłaś się świetnie 🙂

Bella
Gość

No to faktycznie rychło w czas ;-)))

Greatdee
Gość
Greatdee

@eweska

Hmm, spóźniona relacja więc raczej już byłam 😉

Greatdee
Gość
Greatdee

@esPe

Bardzo fajną 🙂

Greatdee
Gość
Greatdee

@Candy Killer

Otóż to 😛

Greatdee
Gość
Greatdee

@Marti

Bawiłam się bardzo dobrze!

Greatdee
Gość
Greatdee

@Bella

Oj tam 😉 Better later than never 😉