Macie ochotę na kolejny konkurs? Walentynkowy? / Valentine Contest maybe?

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sty 24, 2012 | Uncategorized

No więc ogłaszam kolejny konkurs, bardzo mi się to spodobało 🙂
Z okazji zbliżających się Walentynek temat nie może być inny!!
Soo I’d like to announce another contest ’cause I love the idea 🙂 The Valentine’s Day is coming so I thing the subject of this contest is obviuos!!

ZASADY KONKURSU !!
 1. – musisz być moim obserwatorem
 2. – dodaj notkę o tym konkursie do swojego bloga i poinformuj mnie o tym w komentarzu pod tą notką (to nie jest konieczne, ale mile widziane 🙂 )
 3. – wykonany  na konkurs makijaż lub manicure prześlij mi na maila – greatdee@gmail.com  w tytule wpisując „praca na konkurs-Love Actually ( wraz z nickiem )” – PROSZĘ O JEDNO ZDJĘCIE Z KARTKĄ WRAZ Z NAPISEM: PRACA NA KONKURS U GREATDEE!!
 4. – swoją pracę umieść na swoim blogu z tytulem „makijaż/manicure konkursowy dla Greatdee – Love Actually” (jeśli prowadzisz bloga oczywiście)
 5. – każda z Was może wysłać kilka prac na konkurs, ale wygrać może tylko 1 raz !!( w mailu napiszscie ze jest to np. „2ga propozycja” )
 6.  –  konkurs trwa od dziś tj. 24.01 do 14.02. oczywiście 2012 roku 🙂
 7. –  w ciągu kilku dni wybiorę 10 prac, które najbardziej mi się będą podobały, zamieszczę je na blogu i poproszę Was o pomoc w wyborze 3 najlepszych prac. Jeżeli jednak prac będzie mało to sama podejme ta decyzje !
 8.  (potrzebuję Waszej zgody na publikacje zdjęć – proszę zamieścić ja w mailu)
 9. – Wyniki ogłoszę do 24.02. 2012!
 10. – Jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebować zgody rodziców.
 11. – Konkurs jest otwarty dla wszystkich, nagrody wysyłam także za granicę!
 
Jeżeli nie posiadacie bloga a chcecie wziąć udział w konkursie to dodajcie blog do obserwowanych i wyślijcie zdjęcia do mnie !!
 
RULEZ!!
 
1. – you have to be my follower
2. – write an entry about my contest on your blog and tell me about it in comment below this note (it’s not obligatory but will be nice)
3. – make a special make-up or manicure for my contest and send it to me greatdee@gmail.com with „Love Actually contest (and your nick)” as a title (PLEASE ADD ONE PHOTO WITH „GREATDEE Love Actually CONTEST MAKE-UP/MANICURE” WRITTEN ON SHEET OF PAPER)
4. – publish your contest make-up/manicure on your blog with title: „Love Actually – Contest make-up for Greatdee” (if you run your blog of course)
5. – you can make several make-ups/manicures but you can win only once!! (write „second proposition” in the message)
6. This contest begins today – 24.01 – and lasts till 14.02 year 2012 of course 😉
7. – next I’ll pick 10 best make-ups in few days and I’ll publish them here on my blog with a questionnaire and I’ll ask you to help me pick best 3 make-ups. If there will be just a few make-ups in my contest I’ll pick the best ones by myself 😉
8. – (I need your agreement to publish your make-up photos on my blog! Add it to your message please)
9. – I will announce the winner till 24.02.2012!
10. – If you’re not 18 years old you’ll need your parents agreement.
11. – This contest is open for everyone! I will send rewards even abroad!
 
If you don’t run a blog you also can participate in my contest! Just follow my blog and send me your make-up!

Nagrody będą 3, ale będą to niespodzianki 🙂 Na pewno związane będą z makijażem, a wartość każdego zestawu nagród będzie przekraczała 150zł 😉 Więc pędzle w dłoń i do dzieła!
There will be 3 prizes but they’re a surprise 🙂 They are definetly connected to make-up and each one of them is worth more than 150zł 😉 So grab your brushes and create!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
GlamBOX edycja 1 paletka limitowana

GlamBOX edycja 1 paletka limitowana

Hania szaleje z kolekcjami i nowymi produktami. Teraz wypuściła pierwszą limitowaną paletkę cieni, w której osobiście się zakochałam! GlamBOX edycja 1 paletka limitowana to przepiękne zestawienie kolorów, które kojarzy mi się z czekoladkami/pralinkami, trochę jak...

czytaj dalej
Internetowy sklep ROSSMANN – wiesz, że jest?

Internetowy sklep ROSSMANN – wiesz, że jest?

Wiesz, że jest internetowy sklep Rossmann? Właściwie internetowa wersja drogerii. Ja jeszcze niedawno nie wiedziałam. Okazuje się, że od lutego tego roku można już kupować w Rossmannie przez internet. Wygląda to tak: Wygląda to jak standardowy sklep internetowy: Albo...

czytaj dalej
MeNow generation II Long Lasting nr 22

MeNow generation II Long Lasting nr 22

Moja mania na matowe usta trwa już baaaardzo długo i nie zanosi się, żeby to miało się zmienić w najbliższym czasie. Do tego okres jesienny sprzyja takim kolorom jak fiolety, wiśnie i śliwki!  Dlatego pomadka, którą możesz znaleźć w sklepach z chińskimi...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem