Kolejny rok malowania za mną, ale po raz pierwszy zdecydowałam się wybrać moje najlepsze makijaże 2015. Takie podsumowanie, trochę dla mnie samej – żeby sobie przypomnieć jak to wyglądało. Trochę dla Ciebie, bo może coś wpadnie Ci w oko 🙂

Raczej nie wybrałam spokojnych dziennych makijaży, przy nich jednak trudno się wyżyć artystycznie i zaszaleć z formą czy kolorem. Chociaż ja w części z nich chodziłabym w ciągu dnia, w niektórych tylko na imprezę.

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

Na szczęście miałam z czego wybierać. W 2015 udało mi się zmobilizować i częściej tworzyć na bloga tutoriale i makijaże. Mam nadzieję, że w tym roku będzie tego jeszcze więcej!

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

  • Prosty makijaż z rockowym pazurem – znajdziesz go TUTAJ.  Niby taki prosty, a nadal bardzo mi się podoba. Szczerze mówiąc, często nosiłam go na co dzień! Wariacji na temat jego kolorystyki może być chyba milion, ale to konkretne bardzo mi się podoba.

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

  • Kolorowy makijaż Toxic Violet – znajdziesz go TUTAJ. Zabawa kolorem żółtym. I to odważna zabawa, bo w komplecie z fioletem, który jest bardzo kontrastowy do żółtego. Bardzo podoba mi się to jak makijaż wyszedł, szczególnie podobają mi się żółte dolne rzęsy oraz ocieplone pomarańczem załamanie powieki. 

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

  • Makijaż Neonowa Tęcza – znajdziesz go TUTAJ. Na koniec lata wpadł mi do głowy taki właśnie kolorowy makijaż. Neony świetnie wyglądają na oczach, a latem to już szczególnie. Podoba mi się też połączenie dość neutralnej górnej powieki z tak kolorowym dołem. 

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

  • Halloweenowa Famme Fatale – ten makijaż znajdziesz TUTAJ. To mój ulubiony halloweenowy makijaż do tej pory! Chociaż Dynię też bardzo lubię. Ale te złote łzy! Z gwiazdkami! Nie ukrywam, że jestem dumna z tego jak makijaż wyszedł. A nie jest jakiś bardzo trudny tym bardziej podoba mi się efekt. 

Top5: Moje najlepsze makijaże 2015

  • Makijaż z rockową ćwiekową kreską – makijaż znajdziesz TUTAJ. Jest to najmłodszy makijaż, bo zrobiłam go na sylwestra. W dodatku występuje w 2 wersjach: z samą kreską oraz w wersji cut crease. Z przyklejaniem ćwieków jest trochę zabawy, ale efekt to w pełni rekompensuje! Bardzo mi się efekt podoba i mam ochotę tą zabawę powtórzyć.

To są moje typy, takie Top5 moich najlepszych makijaży 2015. Zgadzasz się z moją selekcją?

A może pominęłam jakiś inny, wg Ciebie ładniejszy makijaż?

Polecam też swoje usługi makijażowe!


[wysija_form id=”2″]

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x