2 featured image max factor false lash effectTusz MaxFactor False Lash Effect waterproof kupiłam jakiś czas temu, kiedy poszukiwałam na szybko tuszu wodoodpornego. Kolor BLACK/BROWN kupiłam przypadkiem, zupełnie nie zwróciłam na niego uwagi…I bardzo się zdziwiłam w domu gdy ujrzałam brąz zamiast czerni.

SONY DSCOsobiście uważam, że mało komu brąz na rzęsach dodaje szczególnego uroku. No, ale było „po ptakach” i mam ten nieszczęsny brąz. Sam tusz znajduje się w takim dość grubym i obłym opakowaniu. Mi się to opakowanie akurat bardzo podoba, jest wygodne.

002 Max Factor False Lash Effect (3)Szczoteczka FLE jest co najmniej zaskakująca. Gruba, ze szczątkowymi włoskami, a właściwie wypustkami. O dziwo, bardzo dobrze ta szczota maluje rzęsy, nawet te najmniejsze. Dobrze też rozczesuje rzęsy. Sam tusz dobrze podkreśla rzęsy, ładnie je wydłuża i lekko pogrubia. Nie skleja i nie zostawia grudek. Jest faktycznie wodoodporny, trzyma się do zmycia a w ciągu dnia się nie kruszy.

002 Max Factor False Lash Effect (1)Na zdjęciach wyżej widzicie jak wygląda jedna warstwa tuszu. Nie jest to efekt jakiś wow, ale tusz można swobodnie dokładać i uzyskać całkiem mocny efekt. Gdyby nie to, że zupełnie nie trafiłam z kolorem to byłabym bardzo z niego zadowolona.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x