Make-up: Sylwestrowe smoky eye - granat i miedź

Sylwester za pasem więc czas najwyższy na jakąś imprezową propozycję makijażu z mojej strony 😉 Sylwestrowe smoky eye zawsze w cenie 😛 Do tego niezawodne kolory: miedź i granat – przepis na efektowny makijaż gotowy!

Makijaż nie jest trudny i nie zabierze dużo czasu, ale wymaga kilku produktów, więc warto sprawdzić czy masz wszystko na stanie!

  • granatowy błyszczący cień (u mnie Catrice LE Out of Space – Back to Pandora)
  • kremowa czarna baza, trwała kredka lub cień w kremie (u mnie Maybelline 24hrs Color Tattoo)
  • brokatowy eyeliner lub cień/brokat i specjalny płyn (u mnie brokat Inglot i Duraline)

Reszta pewnie się znajdzie 😉

Make-up: Sylwestrowe smoky eye - granat i miedź

Filozofii tu za bardzo nie ma, ot granat nałożony na czarną bazę i dość mocno roztarty w załamaniu powieki. Na dolnej powiece czarny lub grafitowy cień roztarty wg uznania i czarna kredka na dolnej linii. Brokatowa kreska to najbardziej zwracający uwagę element tego makijażu, ale na dobrą sprawę jest opcjonalna. Ja jeszcze rozświetliłam wewnętrzny kącik tym samym rozświetlaczem, którego użyłam na policzkach. Wytuszowanie rzęs jest oczywistą oczywistością, nawet przydałyby się sztuczne 😉

Make-up: Sylwestrowe smoky eye - granat i miedź

Na oku dużo się dzieje, więc reszta twarzy jest dość delikatna – jak na sylwestra 😛 Skóra musi być dobrze ujednolicona do tak mocnego oka, ale poza tym użyłam tylko trochę bronzera na policzki i rozświetlacza a usta podkreśliłam lekkim błyszczykiem.

I jak? Może być? Jutro będzie jeszcze propozycja dla tych, którzy nie chcą aż tak szaleć z kolorami, ale chcą trochę zaszaleć z błyskiem 😉

Ja wybieram się na kameralną domówkę, a Ty jakie masz plany?

zBLOGowani.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o