spotkanie w looksferaJeszcze przed moim wyjazdem udało mi się uczestniczyć w świetnym spotkaniu. Pro-Select Sp. Z o.o. zorganizowała dla blogerów bardzo ciekawe spotkanie w studio LookSfera w Poznaniu. Spotkanie było o tyle ciekawe, że nie ograniczało się tylko do plotek i prezentacji kosmetyków, tylko połączone było z wykładem o ANALIZIE KOLORYSTYCZNEJ! Kto nie chciałby wziąć w czymś takim udziału? Ja bardzo chciałam i cieszę się, że miałam taką możliwość 😀

LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę :)

Niestety zapomniałam aparatu więc zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości 🙁 Samo miejsce jest bardzo klimatyczne, nowoczesne, ale nie surowe. Ja takie bardzo lubię. Studio mieści się na ul. Żydowskiej 9 czyli tuż przy Starym Rynku. Na początek mały poczęstunek i szampan 😉 Jak już wszyscy dotarli mogliśmy zacząć wykład. Zaczęliśmy od paru słów o sobie, a później już z grubej rury ;> Pan Darek Kubiak, który jest wizażystą wprowadzał nas w tajniki przebiegu analizy kolorystycznej, a pani Barbara Grzymisławska – stylistka i fryzjerka – trafnie dopełniała informacje.

02 spotkanieWykład nie był suchym monologiem, niektóre z nas służyły za przykłady 😉 Na koniec też mogliśmy spróbować własnych sił i próbowaliśmy razem przeprowadzić taką analizę. Okazało się, że to naprawdę nie taka prosta sprawa i mimo, że podczas wykładu wszystko układało się w spójną całość – w praktyce okazało się znacznie trudniejsze. Wiem jedno, na półkę zapomnienia odłóżcie podział na 4 pory roku 😉 Diagnoza jest wieloaspektowa i zupełnie nie prosta, a typów i podtypów rodzajów urody jest od groma! W każdym razie duet prowadzących bardzo przypadł mi do gustu i naprawdę bardzo dużo się od nich dowiedziałam!

LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę :)W czasie przerwy jedni unikali zdjęć 😛 Inni robili sobie selfie, ale trzeba to przyznać: mistrzynią w tej kategorii nie jestem hehehe (MrMajlajf, Kawaii Maniac :*)

LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę :)Na koniec części oficjalnej pani kosmetyczka przedstawiła nam nową linie produktów Farmona. Muszę przyznać, że jestem zaintrygowana samodzielnym mieszaniem składników (oczywiście nie są to półprodukty rodem z Biochemii Urody, ale zawsze coś ;)). Idea tego jest taka, żeby samemu wybrać sobie krem i serum, a następnie je mieszać i zmieniać wedle potrzeb. Kilka kosmetyków dostałyśmy do testów, więc napiszę o tym więcej niedługo.

Później nastąpiła część nieoficjalna, czyli kolacja w niedalekiej restauracji.

LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę :)Tutaj już co niektórzy niektórzy nie unikali zdjęć, a inni chcieli zabić wzrokiem 😛 Ale kolacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mogliśmy na gorąco omówić sobie wykład i wymienić się najnowszymi plotkami 😉 Potwierdziło się to co myślałam wcześniej, czyli nasza „kadra wykładowcza” to po prostu bardzo mili ludzie z ogromną wiedzą i chęcią do dzielenia się nią. Mam wielką nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

LookSfera: Spotkanie blogerów bogate w wiedzę :)Wspólne zdjęcie na koniec (bez Różowej Szpilki, bo musiała już wcześniej uciekać). W spotkaniu wzięli udział:

 1. http://rozowaszpilka.blogspot.com/
2. http://kawaii-maniac.blogspot.com/
3. http://mrmajlajf.blogspot.com/
4. http://donia85.blogspot.com/
5. http://yasinisi.blogspot.com
6. http://sweet-and-punchy.blogspot.com/
7. https://greatdee.pl/
8. http://www.obsessionblog.pl/

No i zobaczcie jak nas obdarowali!

Na zakończenie mam dla zainteresowanych kilka linków. Zamieszczenie ich to nie był żaden wymóg ze strony organizatora – właściwie, to nie było żadnych wymogów, recenzje produktów też leżą całkowicie w naszej gestii. Natomiast cała ekipa wydała mi się tak sympatyczna i po prostu fajna, że z chęcią podzielę się linkami:

To już wszystko, wytrwałym dziękuję :*

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x