2 featured image manivicco

Jakiś czas temu dostałam paczkę od Candy 🙂 I były w niej 2 lakiery w przepięknych kolorach: jeansowy granat i koral. I jakoś ciągle albo miałam już coś innego na paznokciach albo byłam w innym mieszkaniu i ciągle nie mogłam ich wypróbować. Ale w końcu miałam wolną chwilę, żeby to zrobić i musiałam wypróbować oba – stąd 2 kolorowy manicure.

Some time ago I recieved a package from Candy 🙂 And there were 2 polishes in fabulous colours: jeans navy and coral. But unfortunatly I couldn’t try them because I already had something on my nails or I was in my other apartment. But then I had a little free time so I tried them both.

Bardzo się zdziwiłam jak okazało się, że lakiery mają półmatowe wykończenie! Nigdzie na butelce nie ma o tym wzmianki. Bardzo mi się to podoba. Dobrze kryją i pewnie gdyby się postarać już 1 warstwa by wystarczyła, ale ja położyłam 2. Trzymały się 3 dni bez uszczerbku, później zaczęły się ścierać na końcówkach. Pewnie z jakimś top coatem byłoby lepiej ale nie chciałam tracić tego półmatowego wykończenia. Jednym słowem – BARDZO polecam!! Nie wiem jaka jest pojemność, bo nigdzie nie jest to napisane, ale butelki są spore. Ja mam kolory 32 – koral i 35 – niebieski. Kosztują ok 8zł.

I was surprised with their semi matte finish! There’s no information on the bottle about it. I really like that type of finish. The coverage is great I think it’s very possible to achieve full coverage with one coat but I put two. They are pretty long lasting, about 3 days without any damage. I think it’d be better with any top coat but I didn’t want to loose that semi matte finish. I can REALLY recommend them!! I really don’t know the capacity there’s no information but the bottles are pretty big. My colours are 32 – coral and 35 – blue. They cost about 8zł.

0 0 vote
Article Rating
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x