Konturówki do ust Golden Rose

Tak jakoś wyszło, że wraz z nadejściem jesieni (tak tak, nie ma co dłużej zaprzeczać, że lato się skończyło…) powrócił mój cojesienny bzik na punkcie produktów do ust 🙂 

Nadal jestem w fazie matu i intensywnych kolorów. Dlatego wybór konturówek do ust wydał mi się dość oczywisty. Ostatnio dużo słyszałam o konturówkach właśnie z Golden Rose, postanowiłam sprawdzić czy są faktycznie takie dobre. Zdecydowałam się na 3 kolory:

Golden Rose Lipliner 20

Golden Rose Lipliner 20

Od dawna szukałam ciemno śliwkowej, intensywnej i matowej pomadki. Po wielu niepowodzeniach, znalazłam w końcu jedną, ale potrzebna jej była dobra konturówka. Widziałam na stoisku, że Golden Rose ma kilka ciemnych fioletów w ofercie, ale odcień nr 20 najbardziej mi się spodobał.

Golden Rose Lipliner 20

Konturówka ma bardzo intensywny kolor, jest zupełnie matowa i nakłada się dość łatwo jak na taką konsystencję. W każdym razie po odrobinie pracy da się ją ładnie nałożyć. Kolor jak widać jest moooocny 😀 Ale tego właśnie chciałam!

Golden Rose Lipliner 20

Golden Rose Emily 216

Golden Rose Emily 216

Kolejnym mocnym kolorem oczywiście jest pomarańcz. Mam słabość do tego koloru, więc nie mogłam się oprzeć odcieniowi nr 216. Nie do końca rozumiem o co chodzi z nazwami na kredkach Golden Rose, czy to są nazwy jakichś serii? W każdym razie, Emily 216 to przepiękny głęboki pomarańcz, o matowym wykończeniu.

Golden Rose Emily 216

Ta konturówka ma o wiele bardziej kremową konsystencję niż fiolet, nakłada się przyjemnie i równo. Jest jednak tak samo trwała, a kolor jest bardzo intensywny. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się samodzielnie, w roli pomadki!

Golden Rose Emily 216

Golden Rose Classics 317

Golden Rose Classics 317

Jako odskocznię od 2 mocnych kolorów jako trzeci wybrałam odcień różowo-brzoskwiniowy, czyli Classics 317. To już nie jest tak krzykliwy kolor, ale kolor nadal pozostaje wyraźny. Kredka jest kremowa i też ma matowe wykończenie.

Golden Rose Classics 317

Rozprowadza się lekko i równomiernie, a kolor jest naturalny. Konturówka jest bardzo trwała, ładnie wygląda na ustach i nie wchodzi w zagłębienia ust. Ma przyjemne matowe, ale nie tępe wykończenie.

Golden Rose Classics 317

*****

A Ty używasz konturówek? Jeśli tak to jakich? Mam wrażenie, że mój apetyt na produkty do ust nie został jeszcze w pełni zaspokojony 😉

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x