Inglot ZUCa Bag!! 😀 😀 😀

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sty 22, 2013 | Recenzja

Nareszcie!! W końcu się zdecydowałam i poszłam kupić wyczekaną przeze mnie walizę ZUCa 🙂 Przyznam, że bardzo ją chciałam już kilka lat temu kiedy zobaczyłam ją u amerykańskich youtuberek, ale cena (wtedy ok 1500zł) skutecznie mnie zniechęciła. Tak odwlekałam i odwlekałam aż pojawiła się u nas w Polsce w firmie Inglot, za co należą jej się wielkie gratulacje! W dodatku, za mniej niż połowę ceny!

Finally!! I finally decided to go and buy my precious ZUCa bag 😉 I wanted it for a few years since I saw it on american youtube but the price then (about 1500zł) was waaay to high for me. So I was waiting for I don’t know what and now here it is aviable in Poland from Inglot for less than half of price! Congratulations Inglot!

Ja dostałam walizę w kartonie, który od razu spodobał się Inti 🙂 Niestety długo się nim nie pocieszyła, bo ja nie mogłam się doczekać aż rozpakuję ZUCę 😉

I got it in a big carton box which Inti loved from the first sight 🙂 Unfotunatly she couldn’t play too much with is ’cause I wanted to unbox my ZUCa so much 😉

I jest! Do zakupu dostałam też torbę na ramię Inglota za 1zł 😀 Może się do czegoś przyda 😉 Czyż ZUCa nie jest piękna? Przez pierwsze 2 dni tylko ją oglądałam, hehe. Pokażę Wam ją bliżej:

Here it is! Inglot also gave me another bag for 1zł 😀 Maybe it’ll be usefull somewhere for something 😉 Isn’t ZUCa beautiful? I was just looking at for first 2 days haha. Here you can see it closer:

Waliza ma pokrowiec na całość. Stelaż jest bardzo stabilny, można na nim nawet usiąść. Rączka się wysuwa i moim zdaniem jest troszkę krótka, dla wyższych osób na pewno nie będzie wygodnie ją ciągnąć… EDIT!: rączka jest długa! To ja nie zakapowałam, że można ją dalej wyciągnąć 😉 Już na zewnątrz jest pełno kieszonek i kieszeni. Na samych „drzwiach” zmieści się już masa produktów! W środku mamy 4 większe i jedną mniejszą „kosmetyczkę” z miejscem na podpisanie.

There’s a cover for the whole bag. The base is very solid you can even sit on it. The handle comes out so you can pull the bag but I think it’s a little to short for taller person, for me it’s ok… EDIT!: Not true! I didn’t know there’s more handle to pull out 😉 There’s a lot of big and small pouches outside the bag. You can keep a lot of products even on the „door”! Inside there’re 4 big and 1 smaller bags with a special place for names.

„Kosmetyczki” mają przezroczystą pokrywę, więc dokładnie widać co jest w środku. Kołka są duże i bardzo wygodne. Oczywiście jak poużywam jakiś czas moją ZUCę dam Wam znać jak się sprawuje! Kosztuje nie mało, bo 690zł, ale póki co nie żałuję zakupu. Słyszałam obawy, że trzymanie kosmetyków w tych „kosmetyczkach” nie jest wygodne. Ja się dopiero przekonam, ale miałam standardowy kuferek i nic nie mogłam zmieścić w sztywnych przegródkach. Tutaj najbardziej cieszą mnie kółka i dość mała waga samej walizy.

These bags from the inside have a transparent cover so you can see everything inside. The wheels are big and comfortable. I have to test my ZUCa for some time and then I’ll let you know what I really think about it for sure! It’s definetly not cheap, it costs 690zł but I don’t regret buying it so far. I heard some concerns that it’s not very comfortable to keep products in this bags from the inside. Well, I will find out how it works but I’ve already had a standard cosmetic bag and I couldn’t fit my collection in those hard dividers. I’m most happy with the wheels and quite low weight of ZUCa.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem