2 featured image celebrity make-up rita oraTydzień temu pokazywałam TUTAJ moje typy jeśli chodzi o najlepsze makijaże tegorocznego rozdania nagród Grammy. Ten, który miała na sobie Rita Ora szczególnie wpadł mi w oko, w dodatku wydaje mi się, że fajnie nada się na walentynki 🙂

Rita Ora1Oczywiście, w żaden sposób nie jestem podobna do Rity, natomiast makijaż jest bardzo uniwersalny i będzie pasował wielu osobom 🙂

Czas na tutorial krok po kroku:

002 Rita Ora Grammy 2014

  1. Na powiekę ruchomą nałożyłam fioletowy cień w kremie. Możecie użyć też trwałej fioletowej kredki lub eyelinera. Rozcieram aż do załamania.
  2. Na fioletową bazę nakładam intensywny fioletowy cień, najlepiej matowy lub satynowy. Rozcieram w załamaniu.
  3. Na dolną powiekę – całą – nakładam ten sam fioletowy intensywny cień, i nie rozcieram.
  4. W załamanie powieki nakładam matowy brąz, w średnim dość cielistym odcieniu, a łuk brwiowy rozświetlam matowym cieniem w kolorze kości słoniowej.
  5. Na fioletowy cień na powiece ruchomej oraz dolnej nakładam fioletowy połyskujący pigment/cień sypki. Nim lekko rozcieram granicę cieni na dolnej powiece.
  6. Przyciemniam linię rzęs czarnym matowym cieniem. Dolną linię rzęs również przyciemniam czarnym cieniem a linię wodną zaznaczam czarną kredką.
  7. Tuszuję rzęsy, podkreślam brwi (podkreśliłam je mocno, tak jak Rita) i gotowe!

SONY DSC SONY DSC SONY DSCWażne jest, żeby mocno ujednolicić cerę, więc kryjący podkład i korektor się przydadzą. Policzki lekko podkreśliłam bronzerem, a na usta nałożyłam jasno różową matową szminkę w ciepłym odcieniu. Oczy w tym makijażu odgrywają główną rolę.

SONY DSC 002 Rita Ora Grammy 2014 1To już wszystko. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Mi podoba się bardzo! Dajcie znać co myślicie, czy nadaje się na walentynki?

 Kosmetyki:

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x