2 featured image soczystyWiosna, wiosna, wiosna ach to Ty! Wiosna to oczywiście kolory! A co może być lepszego niż kolor w makijażu? Tutaj mamy wszystko, błysk, mat, kolor, trochę smoky i kreskę eyelinerem 😉

Wiosenny soczysty makijaż STEP BY STEP

Ale mi się podoba. Jeśli Tobie też to zapraszam do zdjęć krok po kroku:

Wiosenny soczysty makijaż STEP BY STEP

  •  1. Na całą powiekę aż po brew nakładam bazę, Paint Pot Soft Ochre.
  • 2. W powiekę ruchomą aż do załamaniawklepuję neonowy różowy cień SugarPill Sweet Heart – Dollipop. Nakładam go metodą wklepywania, żeby kolor był jak najbardziej intensywny.
  • 3. W załamanie powieki nakładam intensywny pomarańcz (SugarPill Burning Heart – Flamepoint) i rozcieram w górę, żeby uzyskać ładne roztarcie. Pod samą brew nakładam jasny cielisty i matowy kolor, pomoże to też w rozcieraniu pomarańczu. Użyłam beży z palety Sleek – Bohemian. Na linii rzęs rysuję kreskę czarnym cieniem z tej samej palety.
  • 4. Czarną kredkę nakładam na dolną i górną linię wodną, potem zaciskam mocno powieki. Robię to bo chce, żeby kredka weszła między rzęsy. Użyłam kredki Me Me Me – Eye Line Coal.
  • 5. Dolną powiekę podkreślam matowym cieniem w odcieniu brązo-bordo-fioletu z palety Sleek – Bohemian. Zwykły ciemny brąz też się dobrze sprawdzi. Rozcieram go w dół pomarańczą z SugarPill Burning Heart – Flamepoint. Wewnętrzny kącik rozświetlam opalizującym na różowo cieniem z palety ELF Eye Transformer.
  • 6. Na koniec zostało już tylko wytuszowanie rzęs – Wibo. Oraz podkreślenie rzęs, ja użyłam kredki Catrice i Korektora do brwi Delii.

Wiosenny soczysty makijaż STEP BY STEP

Tak prezentuje się na całej twarzy:

Wiosenny soczysty makijaż STEP BY STEP

Na twarzy mam krem BB Eveline, puder ELF Mineral Booster, bronzer Benefit Hoola oraz rozświetlacz Lily Lolo Stardust. Na usta nałożyłam delikatny błyszczyk Smashbox – Lovely.

Wiosenny soczysty makijaż STEP BY STEP