Masło to dostałam do testów – i dobrze, bo raczej bym po nie nie sięgnęła sama. Jakoś nie mam już zaufania do drogeryjnych nawilżaczy ciała. To jednak całkiem mi się spodobało. Zgrabny plastikowy słoik zawiera 200ml produktu. Kosztuje ok 11zł więc cena jest bardzo przyjemna.

I recieved this body butter for testing – that’s good ’cause I rather wouldn’t buy it by myself. I kind of don’t believe in drugstore’s moisturizers anymore but this one I like. That little plastic jar contains 200ml of product. It costs about 11PLN so it’s a nice price.

Masło jest dość gęste, ale zadziwiająco szybko się wchłania w moją bardzo suchą skórę. Rozsmarowuje się w miarę ok, chociaż trochę smuży. Nie zostawia na skórze żadnej powłoki. Zapach – kwestia gustu. Mi się skojarzył mocno z cukierkami Alpen Liebe 😉

The butter is quite thick but absorbs surprisingly quickly into my very dry skin. It’s quite easy to apply but it’s a little smudgy. It doesn’t leave any oily coat on the skin. The smell… well it depends on what you like. It reminds me the taste of Alpen Liebe sweets 😉

Byłam zaskoczona tym, że całkiem dobrze nawilżał moją skórę. Mam swoje sprawdzone nawilżacze ciała, jest ich niewiele – reszta zazwyczaj nie daje rady. A to masło dało. Nie jest to może nawilżenie 24h, ale gdybym smarowała się rano i wieczorem byłoby wystarczające. Niestety jestem na to zbyt leniwa. Jeśli jednak nie macie bardzo suchej skóry lub macie normalną – to masło powinno się u Was sprawdzić.

I was surprised how good it moisturized my skin. I have a few favourite moisturizing products, just a few ’cause the rest of them is too weak for me, but this body butter works. Well it’s not a 24h of moisturization but if I only could get used to use it twice a day it’d be enough. Unfortunatly I’m too lazy to do that. If your skin isn’t very dry or is normal you’ll like this body butter for sure.

4
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bella
Gość
Bella

Dla samego zapachu warto spróbować 😉

Greatdee
Gość

Tak 🙂 do tego nieźle działa 🙂

Sonja
Gość

mam wielki zapas maseł do ciała, nie wiem kiedy je zużyję, ponieważ nie jestem osobą systematyczną w ich stosowaniu
mam jednak nadzieję, że dobiją dna a wtedy przerzucam się na produkty eco 🙂

dezemka dezemka
Gość
dezemka dezemka

U mnie czeka w kolejce. Ja też leniwa ehh 🙂