Kokosowe masło do ust The Body Shop – chyba większość z Was o słyszała o tych masełkach.  Jest to mały słoiczek, a w środku 8,5g białego masełka. Wiem, że niektóre z Was uznają to za wadę, że trzeba grzebać w środku palcem, ale mi to nie przeszkadza.
The Body Shop coconut lip butter – I think most of you know these butteres. It’s a little jar with 8,5g product inside. I know that some of you hate to fumble at it with your finger but I don’t.

Samo masło jest miękkie, ładnie się rozsmarowuje i wchłania. To co mnie zaskoczyło to to, że masło jest słodkie w smaku! Oczywiście pięknie pachnie kokosem 😀
The butter is soft, easy to put on and soak. It surprised me with it’s sweet taste! And of course it smells like coconut 😀

Spotkałam się z opinią, że to masło jest lepsze niż Carmex. Ja się nie mogę z tym zgodzić. Carmex działa u mnie natychmiast i na długo. To masło też ładnie nawilża, ale trzeba często powtarzać aplikację, żeby efekt się utrzymał. Za to smak i zapach jest bardziej przyjazny niż Carmexu.
I heard that this butter is better tan Carmex but I can’t admit it. Carmex makes my lips soft immediately and for a long time. This butter moisturizes also well but you have to reapply it frequently to keep this effect. But the taste and smell is a lot easier and nicer than Carmex.