2 featured image ORGANIQUE anti-allergic body butter
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam masło do ciała firmy Organique. Jest to masło z serii Anti-allergic i polecane jest dla skóry suchej, wrażliwej i alergicznej oraz dla kobiet w ciąży. Mam skórę suchą więc to dla mnie odpowiedni kosmetyk.
Today I’d like to show you an Organique body butter. It’s from Anti-allergic series and it’s meant for dry, sensitive and alergic skin, also for pregnant women. My skin  is really dry so it’s good for me.

Konsystencja masła jest przyjemna, nie za rzadka nie za gęsta – w sam raz. Dobrze się rozsmarowuje i szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze.
The consistency is really nice not too thick not too thin. It’s easy to apply and easy to absorp. It doesn’t leave any oily layer on the skin.

Bardzo przyjemnie używało mi się tego masła. Skóra była nawilżona i taka przyjemnie napięta. Co do jego właściwości antyalergicznych to niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam z tym problemów. Masło mogę szczerze polecić.
Using it was a pleasure. My skin was moisturized and firm. I can’t say anything about it’s anti-allergic properties ‚cause I don’t have such problems. I cand honestly recommend that butter to you.

2
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zoila
Gość

Śliczne opakowanie 🙂

maus
Gość

Hi 🙂 mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnialas…