2 featured image isana shower gel with orange oilŻel pod prysznic z olejkiem pomarańczowym z serii Isana Med to dla mnie nowość. Nigdy jakoś nie zwracałam większej uwagi na produkty oznaczane jako „med” itd. Tutaj napisy na butelce mówią nam, że to samo zdrowie 😉 Ja poza bardzo dużym przesuszeniem nie mam w sumie problemów ze skórą.

SONY DSCŻel jest dość gęsty, dzięki czemu też jest wydajny, nie przelewa się pomiędzy palcami. Jest wręcz taki galaretkowaty. Bardzo intensywnie pachnie pomarańczą, wydaje mi się, że taką czerwoną. Jak dla mnie zapach jest trochę za intensywny, ale mimo wszystko jest przyjemny. Dobrze myje, dobrze też się pieni użyty jako płyn do kąpieli.

SONY DSCŻel ma być super zdrowy a już na 2 miejscu wkładu widzimy SLS… Nie znam się jakoś super na odczytywaniu składów, wiem jednak, że SLS jest silnym detergentem i z pewnością służy przesuszeniu skóry… Jednak tak się nie stało, żel w ogóle nie przesuszył mi skóry.

SONY DSC

Podsumowując jest to fajny żel, który nie przesusza (mojej!) skóry, ale trochę za mocno pachnie. Kosztuje ok 6zł za 250ml produktu.

2
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dezemka
Gość
dezemka

Ooo a ja jego zapach uwielbiam i na początku ciąży jak mi wszystko przeszkadzało to ten był właśnie ukojeniem 😀

Greatdee
Gość

Tak to z zapachami jest, że jednemu się podobają innemu nie 😉