featured image2 rossmann

Wiesz, że jest internetowy sklep Rossmann? Właściwie internetowa wersja drogerii. Ja jeszcze niedawno nie wiedziałam. Okazuje się, że od lutego tego roku można już kupować w Rossmannie przez internet. Wygląda to tak:

Internetowy sklep ROSSMANN

Wygląda to jak standardowy sklep internetowy:

Internetowy sklep ROSSMANN

Albo jak zwykła drogeria, w której można się poruszać pomiędzy półkami:

Internetowy sklep ROSSMANN

Internetowy sklep ROSSMANN

Moim zdaniem to fajny pomysł. Jest też kolorówka! ;> Nawigowanie jak po prawdziwym sklepie może ułatwić nieco sprawę jeśli szukamy czegoś, co pamiętamy gdzie było mniej więcej, ale nie pamiętamy nazwy. Ale poza tym, to taki trochę bajer.

Poprawiłabym kwestię dostawy, do wyboru jest kurier DPD, odbiór na stacjach Orlen i odbiór osobisty. Niby dużo, ale… kurier jest ok, odbiór na stacji – dla kogoś też może to wygodne. Ale odbiór osobisty możliwy jest tak naprawdę tylko w Łodzi. Szkoda.

A co Ty myślisz na ten temat? Kupujesz kosmetyki w internecie? Planujesz skorzystać ze sklepu online Rossmana?

 • oko

  przesyłka 13 zł, chyba na mózgi się z kimś pozamieniali

 • Ja własnie dlatego że odbiór osobisty jest tylko w łodzi zrezygnowałam, z zamówienia. Ciekawa jestem czy paczki będą kompletowane ze sklepu czy z magazynu.

  • Też się zastanawiałam, i czy mają zamiar rozszerzyć tą możliwość na wszystkie drogerie.

   • Jeżeli ze sklepu ja mówie pas…

    • oko

     Tak mnie olśniło, ostatnio zamawiałam z jednej drogerii internetowej, która ma również sklepy stacjonarne na wschodzie Polski i… jeden z kosmetyków przyjechał ometkowany ceną, lekko zakurzony na styku zakrętki z opakowaniem i, co najgorsze z krótką datą ważności, na szczęście miał iść w ruch i poszedł, więc za 3 miesiące już go nie będzie. Kurczę, jak odbiór osobisty, to na bank ze sklepu stacjonarnego, już widzę, te wszystkie macane szminki i dłubane paluchami pudry i cienie, fuj, never

 • Fajnie że rossmann wprowadził opcję zakupów online. Bez wychodzenia z domu wszytsko i szybko dostarczą.