2 featured image inglot zuca bag

Nareszcie!! W końcu się zdecydowałam i poszłam kupić wyczekaną przeze mnie walizę ZUCa 🙂 Przyznam, że bardzo ją chciałam już kilka lat temu kiedy zobaczyłam ją u amerykańskich youtuberek, ale cena (wtedy ok 1500zł) skutecznie mnie zniechęciła. Tak odwlekałam i odwlekałam aż pojawiła się u nas w Polsce w firmie Inglot, za co należą jej się wielkie gratulacje! W dodatku, za mniej niż połowę ceny!

Finally!! I finally decided to go and buy my precious ZUCa bag 😉 I wanted it for a few years since I saw it on american youtube but the price then (about 1500zł) was waaay to high for me. So I was waiting for I don’t know what and now here it is aviable in Poland from Inglot for less than half of price! Congratulations Inglot!

Ja dostałam walizę w kartonie, który od razu spodobał się Inti 🙂 Niestety długo się nim nie pocieszyła, bo ja nie mogłam się doczekać aż rozpakuję ZUCę 😉

I got it in a big carton box which Inti loved from the first sight 🙂 Unfotunatly she couldn’t play too much with is ’cause I wanted to unbox my ZUCa so much 😉

I jest! Do zakupu dostałam też torbę na ramię Inglota za 1zł 😀 Może się do czegoś przyda 😉 Czyż ZUCa nie jest piękna? Przez pierwsze 2 dni tylko ją oglądałam, hehe. Pokażę Wam ją bliżej:

Here it is! Inglot also gave me another bag for 1zł 😀 Maybe it’ll be usefull somewhere for something 😉 Isn’t ZUCa beautiful? I was just looking at for first 2 days haha. Here you can see it closer:

Waliza ma pokrowiec na całość. Stelaż jest bardzo stabilny, można na nim nawet usiąść. Rączka się wysuwa i moim zdaniem jest troszkę krótka, dla wyższych osób na pewno nie będzie wygodnie ją ciągnąć… EDIT!: rączka jest długa! To ja nie zakapowałam, że można ją dalej wyciągnąć 😉 Już na zewnątrz jest pełno kieszonek i kieszeni. Na samych „drzwiach” zmieści się już masa produktów! W środku mamy 4 większe i jedną mniejszą „kosmetyczkę” z miejscem na podpisanie.

There’s a cover for the whole bag. The base is very solid you can even sit on it. The handle comes out so you can pull the bag but I think it’s a little to short for taller person, for me it’s ok… EDIT!: Not true! I didn’t know there’s more handle to pull out 😉 There’s a lot of big and small pouches outside the bag. You can keep a lot of products even on the „door”! Inside there’re 4 big and 1 smaller bags with a special place for names.

„Kosmetyczki” mają przezroczystą pokrywę, więc dokładnie widać co jest w środku. Kołka są duże i bardzo wygodne. Oczywiście jak poużywam jakiś czas moją ZUCę dam Wam znać jak się sprawuje! Kosztuje nie mało, bo 690zł, ale póki co nie żałuję zakupu. Słyszałam obawy, że trzymanie kosmetyków w tych „kosmetyczkach” nie jest wygodne. Ja się dopiero przekonam, ale miałam standardowy kuferek i nic nie mogłam zmieścić w sztywnych przegródkach. Tutaj najbardziej cieszą mnie kółka i dość mała waga samej walizy.

These bags from the inside have a transparent cover so you can see everything inside. The wheels are big and comfortable. I have to test my ZUCa for some time and then I’ll let you know what I really think about it for sure! It’s definetly not cheap, it costs 690zł but I don’t regret buying it so far. I heard some concerns that it’s not very comfortable to keep products in this bags from the inside. Well, I will find out how it works but I’ve already had a standard cosmetic bag and I couldn’t fit my collection in those hard dividers. I’m most happy with the wheels and quite low weight of ZUCa.

21
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

tez się na nią napalam od kilku miesięcy! Wygląd ślicznie! Moje must have na ten rok!

Greatdee
Gość

Ja póki co jestem zachwycona 😀

Anna Wojciechowska-Rozmiarek
Gość
Anna Wojciechowska-Rozmiarek

Ale piękny!!! Ciekawa jestem, czy to cudo będzie praktyczne, daj znać po paru tygodniach jak się sprawuje w praktyce 🙂

Greatdee
Gość

Na pewno dam znać 🙂 I pokażę jak zagospodarowałam całość.

wszystkocomniezachwyca
Gość

Kiedyś sobie ją sprawię, ale na podróże normalne, nie tylko z kosmetykami 😀

Greatdee
Gość

Też mam zamiar ją w podróżach używać 😉

Candy Killer
Gość

boska jest !! 😀

Greatdee
Gość

Jest jest 🙂

sauria80
Gość

ale sprzęt, oby sprawował się dobrze! 🙂

Greatdee
Gość

Dziękuję 🙂

tova1
Gość

Wow! Świetna jest. Przydałoby mi się takie cudo 😉

Greatdee
Gość

Polecam! Jest rewelka 😀

Emi
Gość
Emi

ogladalam ,ale nie lubie takich kuferkow gdzie dostep do kosmetywow mam przez zamki….ja uwielbiam szybki dostep a ten kuferek takowego nie daje ,choc wyglada porzadnie na podroze i wyprawy wszelakie

Greatdee
Gość

Każdy ma oczywiście inne wymagania 😉

Marta B.
Gość

Jak zapakujesz się do kosmetyczek, to musisz uważać, żeby nie przepakować kieszeni drzwiowej – bo będzie problem z zamknięciem 😉 Ale i tak jest cudowna, gratuluję jeszcze raz, koniecznie podziel się zdjęciami jak już zapakujesz wszystko 😀

Greatdee
Gość

Na pewno się podzielę! Dzięki za radę :*

Martyna
Gość
Martyna

Hej, jestem z Wawy, gdzie mogę kupić ten kuferro?:D jest extra!!!! pozdrawiam:)

Greatdee
Gość

W salonach Inglota 😉

lady_rosso
Gość

Hej, i jak Ci się sprawuje walizeczka? Nie opóźnia pracy?:) Możesz już opowiedzieć więcej?:)

Greatdee
Gość

Pracy na pewno nie opóźnia 😉 Napiszę osobny post o niej, ale już mogę powiedzieć, że POLECAM!!

Kloji
Gość
Kloji

Wyglada profesjonalne 🙂