GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

Hania, Hania, oj Hania ;> Koleżanka po fachu i youtuberka digitalgirl13 szaleje! Zaczęła od GlamBoxów, a teraz wypuszcza coraz to nowe pędzle i inne akcesoria. Szczerze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie!

Ja na próbę kupiłam 2 pędzle do cieni, O2 i O3 czyli pędzle do blendowania.

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

Pędzle mają białe naturalne włosie i bardzo ładne białe, perłowe i niezbyt długie trzonki. Co tu dużo mówić, pędzle prezentują się świetnie, wyglądają na solidne. Włosie jest dość miękkie, na początku trochę włosków się połamało, ale później już nic takiego się nie działo.

GlamBrush pędzel do cieni O2

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

Pędzel O2 jest pędzlem typu duofibre, dlatego ładnie rozciera cienie do prawie niewidocznej mgiełki. Bardzo często go używam, bo w tym celu jest niezawodny. Nie jest to może najmilszy i najbardziej miękki pędzel jaki znam, ale swoją robotę wykonuje celująco.

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

Skuwka jest okrągła, włosie elastyczne. Co tu dużo mówić, lubię ten pędzel i już. Po wielu praniach wygląda nadal jak nowy, ale czasem wspomagam go odżywką.

GlamBrush pędzel do cieni O3

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

O3 to również pędzel do cieni, ale skuwkę ma spłaszczoną i jeden rodzaj włosia. Służy do rozcierania cieni. Nie zostawia tak lekkiej mgiełki jak O2, ale bardzo dobrze rozciera wszelkie krawędzie i plamy cieni. Mam inne tego typu pędzle i ten sprawdza się równie dobrze, chociaż nie jest najbardziej miły i miękki.

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

Jako jeden z pędzli do rozcierania sprawdza się dobrze, gdyby włosie było milsze używałoby się go przyjemniej. Nie mówię, że to jakieś grabie, o nie! Natomiast pędzel Sigmy tego samego typu jest bardziej miękki i miły, a rozciera tak samo dobrze, jak nie odrobinkę lepiej. Tak czy siak uważam, że to dobry pędzel.

Więc warto czy nie?

GlamBrush pędzle do cieni O2 i O3

W porównaniu pędzle wyglądają tak jak widać wyżej. Po lewej O2 po prawej O3.

Moim zdaniem warto, bo Hania stworzyła linię wysokiej jakości pędzli w dobrej cenie. Każdy kto makijażem interesuje się na tyle, żeby interesować się pędzlami do jego wykonywania nie przejedzie się jeśli w nie zainwestuje. Pędzle są dobrze przemyślane, solidnie wykonane i dobrze wykonują swoje zadania. No i oczywiście wspieram koleżankę, bo robi kawał dobrej roboty!

2
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wdowa Po Stalinie
Gość
Wdowa Po Stalinie

tym do rozcierania bym nie pogardziła… 🙂

Greatdee Blog
Gość

Jest faaajny 😉