Makeup Lock & Seal

To ostatni produkt przesłany mi przez sklep www.elf-kosmetik.de. Byłam go bardzo ciekawa, bo wcześniej nie widziałam go. To preparat do utrwalania makijażu – w skrócie.
This is a last product that shop www.elf-kosmetik.de sent me. I was very curious about it ‚cause I didn’t hear anything about it earlier. This product is meant to make our make-up lasts longer – in short.

W opakowaniu dostajemy buteleczkę z płynem, mikro miseczkę i pędzelek. Wygląda to tak, że do spodeczka nalewamy kilka kropel płynu, pędzelkiem mieszamy z kosmetykiem, który chcemy utrwalić i nakładamy na twarz.
There’s a bottle with liquid, a micro pot and mini brush in the box. It goes like this: you put a few drops to the pot, mix it with product you want to stay longer and you put onto your face with the brush.

Butelka ma fajny aplikator. / The bottle applicator is quite nice.

Płyn ma konsystencję wody w sumie, mogę go porównać do Duraline Inglota lub płynu do pigmentów KOBO.
The consistency of the liquid is watery – very runny, actually I can compare it to Inglot Duraline or KOBO liquid.

Jak działa? Nałożony jako baza pod cienie zupełnie się nie sprawdził, cienie zebrały się w załamaniu po ok. 2h. Za to wymieszany z cieniem bardzo fajnie malował trwałe kreski, podbijał ich kolor. I do tego mam zamiar go używać 😉 Szkoda, że produkt nie jest tak wszechstronny jak mówi producent, ale kreski zrobione z jego pomocą bardzo mi się podobają.
How does it work? Well if applied as a base it didn’t work, my eyeshadow creased after about 2h. But if you mix it with eyeshadow you’ll get a nice and long lasting line with enhanced color. And I’m going to use it with eyeshadow as eyeliner 😉 It’s a pity that it’s not so universal as the producer says but the lines made with it are very very nice.

6
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shopaholic dream
Gość

ja go używałam na zrobioną już kreskę;) i faktycznie trzymała się calutki dzień:) tylko szkoda, że na niektórych eyelinerach w żelu nie działa tak jak powinien- zaczynają się kruszyć:/

Odyseja
Gość

jaki sprzęt 🙂 ja wolę utrwalacze w spreju.

Iwetto
Gość

Nawet nie wiedziałam, że ELF ma tego typu produkt. Ale i tak jestem wierna fixerowi Duraline 😉

Katalina
Gość

Ciekawy produkt, ale pewnie pozostane przy moim Duraline 🙂

Anonymous
Gość
Anonymous

mega, giga chyba to nabędę 🙂

sauria80
Gość

ja już dawno zawiodłam się na ELFikach :O