2 featured image czarna wstazkaPrzez ostatnie kilka miesięcy nie zaglądałam prawie na Wasze blogi… Na moim od kilku tygodni też panuje cisza… Co tu dużo mówić? Po ciężkiej walce z rakiem odeszła moja Mama…

Nie piszę tego, by się tłumaczyć lub wzbudzać współczucie. Po prostu, być może ktoś się zastanawiał dlaczego zniknęłam, więc postanowiłam to wyjaśnić. Teraz mam nadzieję wrócić do blogowania w normalnym rytmie. Czas na wyniki Konkursu z Rossmannem, dalsze części rozpoczętych serii i zwykłe posty z recenzjami.

Nie chciałam wracać bez słowa wyjaśnienia i zacząć pisać o lakierze do paznokci jakby nigdy nic. Teraz już będę pojawiać się regularnie, więc zapraszam do czytania!

Przy okazji przypominam gdzie jeszcze możecie mnie znaleźć:

Facebook

G+

Instagram

BlogLovin’

Twitter

Pinterest

32
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zoila
Gość

Trzymaj się ciepło :*

Hexxana
Gość

Trzymaj się :* Nie chcę pisać frazesów, a każde słowo stanie się mało trafione.

Mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz. Sama jeszcze nie pogodziłam się ze stratą Taty i niebawem minie rok…. a ja nadal nie mogę w to uwierzyć. Czas wcale nie leczy ran, jedynie tępi zmysły….

Jak na ironię blog stał się dla mnie pewnego rodzaju odskocznią i terapią, inaczej chyba bym zwariowała, choć wtedy wcale nie myślałam, że będę zdolna do pisania.

Kasiaj85
Gość

Dorotko, pisałam już na fb, ale napiszę i tu – bardzo mi przykro i mam nadzieję, że się wszyscy trzymacie. dobrze, że wracasz – może to zabrzmi głupio i banalnie, ale chyba dobrze zająć czymś myśli…

Siouxie
Gość

trzymaj się kochana. Ja dokładnie wiem co to znaczy bo miesiąc temu po walce z rakiem odeszła również moja Mama. Może się spotkały w Niebie i czytają nasze blogi 🙂 przecież One były naszymi największymi fankami

idalia
Gość

Dee, trzymaj się. Mam nadzieję, że blog będzie miejscem odskoczni od smutnych myśli :*

Shopperka
Gość

moje serdeczne kondolencje… trzymaj się Kochana

SubiektywnaJa
Gość

z całego serca współćzuję. trzymaj się.

Katalina
Gość
Katalina

Współczuję, bardzo mi przykro 🙁

Urban Warrior
Gość

Bardzo współczuję i ściskam mocno…

Słomka
Gość

Bądź dzielna, Dee, Twoja Mama na pewno by tego chciała.
Przytulam mocno.

*Natalia*
Gość

Bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojej mamy i domyślam się co czujesz. Po śmierci bliskiej osoby wszystko wygląda inaczej… Ściskam Cię bardzo mocno, mimo, że osobiście się nie znamy to jestem wirtualnie razem z Tobą.
Trzymaj się :-*

Kasia Ch Make Up
Gość
Kasia Ch Make Up

Dorota nie chce po raz kolejny pisać pustych słów. Współczuję i mam nadzieję że kiedyś nie będzie to tak bardzo bolało … Trzymaj się dzielnie!

Marta B.
Gość

Tulę! :*

dezemka
Gość
dezemka

Dorotko i ja Cię mocno ściskam :*

MadziaMakeUp
Gość
MadziaMakeUp

Bardzo mi przykro.. Ściskam cię i całuje ;* Trzymaj się !!!

Daria
Gość

Ogromne wyrazy współczucia… Żadne słowa nie oddadzą tak wielkiej straty. Pozostaje mi tylko życzyć Ci siły…