W ostatnim makijażu użyłam 2 pięknych eyelinerów. Są to eyelinery Long Lasting gel eyeliner Brown i Teal z firmy Collection2000 (w tej chwili już chyba Collection bez 2000?). Niestety u nas stacjonarnie niedostępne. Ale warto polować na nie np. na allegro, mi udało się kupić jeden za niecałe 10zł drugi za 5zł.

Collection 2000 - Lasting Colour gel eyeliner Brown & Teal

Eyelinery przychodzą w pudełku razem z mini pędzelkiem, który nie jest zły, ale do zrobienia cienkiej linii lub ostro zakończonej „jaskółki” się nie nadadzą. Słoiczki są plastikowe i malutkie, ale niestety nie wiem ile gramów produktu jest w środku. Co mnie zdziwiło, to ich wygląd na początku. Wystraszyłam się, że eyelinery są suche, bo lekko odstają od brzegów słoiczka. Ale nic bardziej mylnego.

Collection 2000 - Lasting Colour gel eyeliner Brown & Teal

Są miękkie i bardzo kremowe. Powyżej widać jedno pociągnięcie każdego koloru. Turkus ma delikatne drobinki w sobie, a brąz ma lekko czerwone tony, czego długo szukałam wśród linerów. Są bardzo trwałe – nie wodoodporne może, ale trwają u mnie ok 10-12h. Z ręki też nie schodzą po byle przejechaniu mokrym palcem 😉

Ja jestem zadowolona. A za taką cenę? To jestem BARDZO zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o