2 featured image coconut oil

Olej kokosowy zakupiłam w sklepie z ekologiczną żywnością za ok. 12 złotych. Naczytałam się dużo o jego cudownym działaniu i postanowiłam spróbować.
I bought my coconut oil in some eco-shop for about 12zł. I have read a lot about it’s wonderful features and decided to try.

Na początku używałam go w kuchni 😛 Do smażenia się nadaje, ale nie daje żadnego wyraźnego smaku czy zapachu. W sumie szkoda mi go było poświęcać 😉
I started in kitchen 😛 It’s good for frying but it doesn’t give any coconut smell or taste so it’s not worth that 😉

Zaczęłam stosować na twarz i na ciało, ale zupełnie mi się to nie podobało. Efektów też w sumie nie zauważyłam. I w końcu przetestowałam to do czego w sumie go kupiłam, czyli na włosy. I tutaj sprawuje się bardzo fajnie. Ja nakładam ok jeden raz w tygodniu na całą noc. Trochę ciężko go zmyć, ale da się. Włosy po nim są nawilżone, błyszczące i gładkie – czego chcieć więcej?
Then I started to use it as face and body moisturizer but I didn’t like it. I also didn’t see any effects. In the end I started to use it for what I bought it – as a hair mask. And it works great! I apply it once a week and leave on for whole night. It’s a little hard but possible to wash out. My hair is moisturized, shiny and smooth – what more could I want?