Pamiętacie piosenkę „I wear my sunglasses at night”? Właściwie to nigdy jej nie lubiłam, ale potrafiła mi się uczepić i sama nuciłam ją tygodniami. W szafie Catrice właśnie ten lakier rzucił mi się w oczy i zaczarował mnie galaktyką iskierek, którą skrywa w sobie.
Do you rememmber a song called „I wear my sunglasses at night”? Actually I’ve never liked it but it sometimes it sticked to me and then I was crooning it for weeks. I picked that polish up in the drugstore for plenty of sparkling particles inside.

Jest to kolor moim zdaniem bardzo trudny do opisania, coś jak czarny/granat/fiolet z miolionami drobinek we wszelkich kolorach – no cudeńko.
The colour is quite hard to describe, it’s kind of black/navy/purple with tons of multicolour particles – lovely.

Jeszcze trudniej niż opisać jest uchwycić go na zdjęciach… Podjęłam wiele prób a i tak nie jestem pewna czy mi się udało.
It’s even harder to catch the colour on the photos… I tried so many times so many ways but I’m not sure I got it.

Jest to mój pierwszy lakier z Catrice (ok drugi, ale o tamtym jeszcze nie pisałam 😉 ), więc moje wrażenia tyczą się tylko jego a nie całej serii czy marki. Po pierwsze kolor po nałożeniu jest zupełni inny niż w butelce, gubią się gdzieś te drobinki i jest po prostu bardzo ciemnym lakierem. Za to w sztucznym świetle zaczyna się pięknie mienić!!
It’s my first Catrice nail polish (ok second but I didn’t write about the firs one yet 😉 ), so it’s a review of this one only not the whole range. First thing is that the colour in the bottle is comletly different than the colour on my nails, you almost can’t see those cute particles and it becomes just a very dark polish. But when you see it in lamlight – there’s magic!!

Po drugie lakier się bardzo łatwo i przyjemnie nakłada, już pierwsza warstwa daje zadowalające krycie. Ja domalowałam drugą warstwę tylko na niektórych paznokciach, tam gdzie uznałam to za konieczne. Po trzecie lakier schnie bardzo szybko jak na tak ciemny lakier. Bałam się tego, bo zazwyczaj ciemne lakiery schły mi bardzo długo mimo zastosowania wysuszacza. I po czwarte – utrzymał się u mnie bez uszczerbku przez ok 4 dni co uznaję za rezultat dobry choć nie rewelacyjny.
Second thing is that it applies easily and nicely, even one coat covers well. I added second coat just on few nails. Next thing is that it dries quick. I was a little affraid of that ’cause a lot of dark polishes like dry very long time even with nail dryer. And the last thing is that the polish is pretty long lasting, it stayed for about 4 day which is good but not great.

Zdjęcie poniżej chyba najlepiej ukazuje magię tego lakieru:
I think this photo shows the magic of this polish best:

Podsumowując: bardzo fajny lakier w dobrej cenie (9,90 zdaje się?). Choć nasz związek na początku był burzliwy, bo zauroczył mnie w sklepie, później rozczarował po pierwszym malowaniu (zupełnie inaczej wyglądał na paznokciach niż w butelce) aż ponownie się w nim zakochałam gdy ujrzałam go w sztucznym świetle 😉 Lakier na pewno nie jest idealny, ale bardzo tajemniczy i intrygujący. Ja go bardzo lubię!
Reassuming: it’s a very nice polish with very good price (9,90zł I think?). Our relationship was stormy: O loved it in the store, then I was disapointed with the colour so much dofferent than the colour in the bottle and then I loved it again when I saw it in lamplight 😉 It’s not ideal but very misterious and riveting. I like it a lot!

 

24
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shinodka
Gość

jeden z moich ulubieńców 🙂 a piosenkę lubię – dziwna, ale ten tekst wrył mi się na stałe w główkę. W ogóle Tiga ma kupę fajnych songów 🙂

shinodka
Gość

Szkoda, że te drobinki trochę giną..A lakiery z Catrice lubię:)

shinodka
Gość

Ciekawy kolor i Kleo ma racje, ze drobinki gina ale w ogolnym rozrachunku slicznie prezentuje sie na pazurach!!!

shinodka
Gość

Piosenki chyba nie kojarzę… A kolor jakoś średnio przypadł mi do gustu, ja osobiście bym go nie kupiła 🙂

S.

shinodka
Gość

Ładne, choć sama nie lubię na swoich paznokciach takich odcieni 🙂

shinodka
Gość

Super chruper

shinodka
Gość

Bardzo lubię ten lakier. Szkoda, że został wycofany 🙁

shinodka
Gość

Fantastyczny lakier, super fajny blog.

shinodka
Gość

I love this color, I think it looks great under direct sunlight, too 🙂

shinodka
Gość

super wygląda na ostatnim zdjęciu, kojarzy mi sie to z bardzo ciemna noca i milionami mieniących się gwiazd…dawno dawno temu w szkole podstawowej na balu karnawałowym byłam przebrana za Panią noc i miałam sukienke w takich kolorach…pamietam jak dzis czarna długa suknia a na niej kolorowe drobinki mieniace sie w roznych barwach

swietny kolor

shinodka
Gość

@shinodka

Tak? To chyba muszę się doszkolić, chociaż to niezbyt moje klimaty 😉

shinodka
Gość

@kleopatre

No giną, ale w sztucznym świetle całkiem ładnie błyskają 😉

shinodka
Gość

@Atqa Beauty

Serio? Ahh to nie wiedziałam nawet…

shinodka
Gość

@maisenzasmalto

Oh really? There was no Sun in Poland when I made the photos, but I’ll rememmber to try it 😉

shinodka
Gość

@storczyk82

Hehe, super wspomnienie 🙂 Mi też się tak właśnie kojarzy 😛

shinodka
Gość

ładny jest 🙂 szkoda, że te drobinki trochę bardziej nie migoczą, choć pewnie na zdjęciach tego pelnego blasku nie widać 😀

shinodka
Gość

@pannajoanna

No niestety nie udało mi się złapać tych migotków 😉

shinodka
Gość

Ładniutki 🙂

shinodka
Gość

Z doświadczenia i przez dokładną znajomość złośliwości rzeczy martwych wiem, że to, czego zdjęcie nie oddaje, w realu jest przecudowne 😀 Te drobinki są piękne!

A powiedz mi, jak się zmywa? 🙂 mam nadzieję, że to nie jest żaden chropowaty brokat?:)

Pozdrawiam! 🙂

shinodka
Gość

@Berciuch

Piękny jest 🙂 A zmywa się bardzo łatwo, tzn jak zwykły ciemny lakier. Zupełnie nie jest chropowaty, bo te drobinki są takie mega mini 😉

shinodka
Gość

ładny kolorek

shinodka
Gość

bardzo ciekawy 🙂

shinodka
Gość

Fajny, fajny.

shinodka
Gość

Zawsze oglądam go w szafie catrice, ale tak jak myślałam inaczej wygląda w butelce a inaczej na paznokciach:(