Dzisiaj recenzja pomarańczowo-waniliowego kremu do ciała. Niesamowicie ucieszyłam się, kiedy dostałam od AbacoSun właśnie ten krem do recenzji ponieważ uwielbiam wszelkie tego typu zapachy 😀 Plastikowy słoik jest dość solidny, łatwo się odkręca, a szeroki gwint sprawia, że bardzo łatwo dostać się do kremu.
I have an orange-vanilla body cream review today for you. I was very happy when I recieved that cream for review from AbacoSun ’cause I love that kind of fragrances 😀 The plastic jar is quite firm and easy to open, it has a wide scer thread so it’s easy to get to the cream.

Zapach jest po prostu PRZEpiękny, prawdziwie świąteczny! Uwielbiam go i chętnie używałabym takich perfum 😀
The smell is VERY beautiful and really christmasy! I love it and I would wear such perfume if there was any 😀

Krem jest dość gęsty, ale dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Niestety nawilża jak dla mnie zbyt delikatnie, po 12h skóra jest z powrotem sucha, ale ja mam naprawdę bardzo suchą skórę. Szkoda naprawdę, bo zapach mnie urzekł, ale muszę poszukać czegoś bardziej nawilżającego. Dla skór normalnych powinien być wystarczający.
That cream is quite thick but it’s easy to apply and easy absorbable. Unfortunatly the level of moisturization is too low for my really dry skin and after 12h my skin is completly dry again. What a pitty ’cause I love the smell of it! But I have to use something stronger. I think it’ll be ok for normal skin types.

Jeśli też chcesz testować kosmetyki AbacoSun kliknij TUTAJ.
If want to try AbacoSun products too click HERE.